Pattayan rakkaiden uutukainen uusi erittäin mielenkiintoinen harrastus on kulkea turuilla ja toreilla valokuvaamassa kaloja ja mustekaloja todisteeksi että koko Thaimaan merenelävien tarjonta tapahtuu katkeamattoman kylmäkuljetuksen päätteeksi niin rikkaille, köyhille ja myös varakkaille turistelille.
pattayamail.com/news/from-the-ocean-to-your-taste-buds-discover-the-largest-fresh-seafood-market-by-the-sea-in-pattaya-483193
Kalakuvia.
6
180
Vastaukset
- Anonyymi00001
Valveutuneemmat turrelaiset käyvät yhdessä torilla hotellin kokki mukana hakemassa mittatilaustarpeet.
Valveutuneet turret ottaa fotoja torilta vaan ei mittatilauksistaan tusinalle turreja.- Anonyymi00002
Kyrvånsyylån tuoreet chiang maista??
- Anonyymi00003
Tollo Pasanen iltaa, lääkäri määräsi hyvää iltaa
ja sinä et kerro kelleen mun patenttiasioista!
Tollo Pasanen iltaa, sairaalloisen hyvää iltaa
aivoni varastaa ideoita pistorasioista.
Mullon näkymättömiä ihmissuhteita
Ihanan ovelia iltapuhteita
Laittoman oloista kirjolohta ja hiustenkuivaaja.
Hirvien hyväksymä kivääripussi
Pontikalla pomppiva pupujussi
Päällään seisova seinäkello ja irtokivekset.
Tollo Pasanen iltaa, sairaalloisen hyvää iltaa
Lääkäri määräsi vaikka mitä muttei sekasin.
Ei se haittaa iltaa, oikein sairasta iltaa kaikille
Minä oon aina ollut hieman sekaisin Itekkin.
https://ibb.co/1YyRgQ5h - Anonyymi00004
Tuskin tämä seurakunta, varsinkin päänaukoja on Pattayalla vaikuttanut kovinkaan montaa kahden viikon miljonäärin elämää.
- Anonyymi00005
Se on nyt sitten tämäkin asia selvitetty.
Suomijuntti on kartoittanut Thaimaan kylmäketjut aukottomasti päätyn ratkaisuun, että katkeaa vain slummien köyhien toreilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1357167Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1254961L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664322TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153483Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242291Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2991764Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä231515- 671485
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581438Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581394