parturit ja terveyspalvelut Hämeenlinna / Hämpton

Anonyymi-ap

Olen koko sen ajan eli yli 20 vuotta terveyspalveluissa käydessäni törmännyt sellaiseen "ilmiöön", että parturit Hämeenlinnassa leikkaavat tukkani vastoin ohjeitani, miten sattuu tai vasemmistokielellä "ihan vituiksi".
Viimeksi käydessäni demariparturissa, tämä leikkasi taas pois sellaista tukkaa
edestä sivulta, mikä ei kasva enää takaisin juurikin minulla. Muutenkin käydessäni tällä demariparturilla tukkani on niinsanotusti leikattu vasemmistokielellä "vituiksi" eli leikkaa tukkaa sivuilta eri puolilta eri suuntaan vinoon ja takatukan raja on vinossa eli takatukkani on aina vasemmalle vinoon leikattu.
Joka kerta on ollut samalla tavalla leikattu siellä demariparturissa.

Olen käynyt yli 20 vuotta Hämeenlinnassa terveyspalveluissa ja minulle on kirjoiteltu OMAKANTAAN sellaista,
joka ei pidä paikkaansa ollenkaan tai on ollut vastoin mitä olen sanonut.
Viimeksi kun huomautin kokoomuslaiselle (yli)lääkärille asiasta, toinen (yli)lääkäri alkoi konsultoida tälle kokoomuslaiselle (yli)lääkärille minusta.
Siltä toiselta (yli)lääkäriltä tuli OMAKANTAAN sellaista mikä ei pidä myöskään paikkaansa, oliko hänkin kokoomuksen (yli)lääkäri.

Siis aina kun vetoan / valitan perusteettomasta OMAKANTA-kirjoittelusta, terveyspalvelut alkaa uhkailla minua perusteettomasti.
Edellistä on jatkunut siis yli 20 vuotta ja ihan jatkuvasti.
On määrätty perusteettomia lääkkeitä ja siis lievästi sanottuna kiusattu OMAKANNASSA.
Olen valittanut OMAKANTA-kiusaamisesta potilasasiamiehelle / naiselle, sekään ei auta yhtään.
Nykyään potilasasiamiehelle / naiselle ei voi valittaa tälläisesta OMAKANTA-kiusaamisesta eli hoitaja /lääkäri / ylilääkäri tekee ihan mitä vaan.

Minua ei ole kertaakaan kuunneltu tai uskottu tuona yli 20 vuoden aikana. Kaikki mitä terveyspalvelut on kirjoittanut
on heidän keksimäänsä, minun kertomuksiani ei ole kuultu tai on vääristelty / "laitettu huonoon valoon" mitä sanon.
Kuinka kauan ihminen jaksaa käydä Hämeenlinnan terveyspalveluissa, jos koko ajan kiusataan OMAKANNASSA ??

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

        Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
        Mikkeli
        94
        2533
      2. Mitä jos saisit selville

        että kaivattusi tekee susta pilaa?
        Ikävä
        187
        899
      3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

        näit kaivattusi ekaa kertaa?
        Ikävä
        53
        723
      4. Sofia teki aika pahat oharit

        Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
        Kotimaiset julkkisjuorut
        119
        642
      5. Mikä on toinen nimesi?

        Tiedätkö naisen?
        Ikävä
        49
        542
      6. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

        Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
        Ikävä
        52
        484
      7. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

        Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
        Kuhmo
        12
        481
      8. Mies, toivotko että kaivatullasi

        olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
        Ikävä
        48
        467
      9. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

        Jos saisit juoksemalla kiinni?
        Ikävä
        54
        432
      10. Auto katolleen Huhtalantiellä

        Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit
        Lapua
        11
        430
      Aihe