Onneksi olen halut ON

Anonyymi-ap

Onneksesi minulla ei ole kovin usein intohimoja sinua kohtaan =) olen lähes kylmä suurimman osan ajasta. Ihmettelen itseäni, että olen voinut kokea kanssasi ihstumisen ja lähestymisen lämmön. Nyt en tunne sitä , olen täysin halut ON/off. Hormonitoiminnat ei onneks anna potkuja sinun suuntaasi vaan pystyn säätelemään niitä, paremmin kuin tunteitani.

6

281

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Onneksi tunnut olevan sinut asian suhteen, sinulla on varmaan hyvin kehittynyt tuo tunne-elin l. aivot siellä päässä.

      • Anonyymi00002

        Oli aika osuvasti sanottu. Oikein mainostaa olevansa kylmä, joten jos puhuu lämpimistä tunteista ja rakkaudesta - todenäköisesti ei tiedä mistä puhuu.


      • Anonyymi00004

        Välttämätön elin-tarvike =) totta!


    • Anonyymi00003

      Ihan täyttä soopaa tämäkin aloitus!

      • Anonyymi00005

        Joskus tuntuu että himot ja halut on vaan soopaa, ohjailee ihmistä sinne ja tuonne, vähän kuin eläintä kiimassa, mitä mieltä sä olet ? Ellei ihminen pysty säätelemään himojaan, on halujensa orja, vai kuinka? Olkoon sitten vaikka iso kattilallinen siskonmakkarakeittoo, koko tämäkin aloitus!


    • Anonyymi00007

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      41
      6105
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      309
      5054
    3. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      160
      4854
    4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      136
      4662
    5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      19
      3887
    6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      19
      2404
    7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

      Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2178
    8. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      25
      1792
    9. Romanttinen ystävänpäivä?

      Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
      Ikävä
      73
      1782
    10. Kaisa Juuso eroaa

      Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
      Perussuomalaiset
      219
      1488
    Aihe