Näkyi olevan kysely.

Koetko olevasi tervejärkinen?
4551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jämsässä kaikilla käy veto tuulitunnelissa

Äänestä

Kyllä koen. 👌 Oikein vimpan päälle.

- LM

Äänestä

Missä oli kyseinen kysely, kerro lisää 🤫

Äänestä

Lisää jämsäläistä trollausta!

” Ei kun se tulee jämpsän porttiin puremaan munkkia”
”Ja purra munkkia yeah”
”Ja nyt jämpsän porttiin puremaan munkkia”
”Edelleen polttaa kukkaa se kasvattaa tukkaa ja rahapussia yeah”
”Jännää kääkk”
”Vain unelmissas onneton”
”Siis sulle yllätys yllätys ja ullatus ullatus”
”Jännää ihanko totta”
”Kyllä kun sinusta tuulitunneli kyse”
”Sun äitis aasi”
” Oohh itse munkin purija se siinä jes”
”Jämsässä kaikilla käy veto tuulitunnelissa”

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koetko olevasi tervejärkinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu