Rehellisesti

Rauhotutko sä ikinä naisten suhteen?
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos päässä tikittää eikä siihen ole lääkettä niin miten siitä voisi parantua? Jotkut taudit vaativat aktiivista levittämistä. Sitä ”kutittaa” määrättyihin paikkoihin jotta taudit voivat levitä. Se on ihan luonnollista taudin elämää. Itse varon ongelmaisia ja pysyn kaukana.

Äänestä
  • Toi on ihan totta. Taudit haluaa levitä. Elämän kiertokulkua. Lopulta ne voittaa meidät. Torakka ja sen kantamat kakat elää jääkaudenkin. Se vaan sulaa ja jatkaa matkaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rauhotutko sä ikinä naisten suhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu