Haluat todella paljon mutta et uskalla luottaa. Näkyväksi tuleminen pelottaa
Pieni ajatusten lukeminen
14
330
Vastaukset
- Anonyymi00002
Ehkä joo
- Anonyymi00003
Voinko auttaa
- Anonyymi00004
Silloin jos itse on selvästi keskimääräistä luotettavampi, on paljon vaikeampaa luottaa epäluotettavampaan suuntaan, lisäksi luotettavuus on kiinteästi kiinni perusluonteessa.
- Anonyymi00005
Mikäs mikkihiiri siellä isottelee
- Anonyymi00006
Voi viddu nämä isomahaiset miehet.
- Anonyymi00009
Anonyymi00006 kirjoitti:
Voi viddu nämä isomahaiset miehet.
Itseasiassa vähän mahaa miehellä osuu naista mukavasti oikeaan kohtaan ja stimuloi kohtua päältä painaen. En ole edes itse keksinyt vaan tutkittu juttu.
- Anonyymi00007
Mua jotenkin tökkii niin paljon nämä, missä työnnetään väkisin joitain asioita toisen ominaisuuksiksi. Siis tää tapa ilmoittaa asia. On aivan eri asia kysyä asiaa, kun että on jo päättänyt toisen puolesta.
Miksi. No siksi, että ihmisen yleensäkin pitää itse oivaltaa asiat. En jaksa nyt enempää.- Anonyymi00011
Tarkoitus onkin herättää vihaa ja ärtymystä kanssaihmisille ja olen siinä mestari!
ap - Anonyymi00015
Anonyymi00011 kirjoitti:
Tarkoitus onkin herättää vihaa ja ärtymystä kanssaihmisille ja olen siinä mestari!
apNo mun kohdalla, et päässyt tavoitteeseesi.
- Anonyymi00008
Mikä aika
- Anonyymi00013
Keskiaika
- Anonyymi00010
Mun Mikki siellä huutelee vain
- Anonyymi00012
mikkipä hyvinkin,,
- Anonyymi00014
Jos tämä nyt on naiselta naiselle. Juttu menee näin, että olen täällä silloin kun ehdin ja huvittaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1256388Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716143Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1301447- 131289
- 1871118
- 64950