Että melkein jo maistan sun tuoksusi makuna suussani.
Eilen toivoin että olisit napannut mut kainaloosi, kun vierekkäin seistiin ja yhtä videota katsottiin. Sun tuoksu sekoittaa mut ja sun silmät jotka ovat hellät sekä hyväksyvät. Elämää kokeneet ja määrätietoiset, mutta lempeät. Iloiset mutta harkitsevat.
Tänään toivoin että olisit tullut ja painanut minut selkä seinää vasten. Hengittänyt kaulaani. Antanut parran sänkesi tuntua mun poskellani.
Miten helkkari olen päätynyt tähän tilanteeseen että ihastuin sinuun näin vahvasti. Mä olen ollut vasta pikkuruinen taapero kun sä olet jo käynyt bileissä ja polkenut mopoa käyntiin. Sinulla on mies huumaava voima minua kohtaan. Kiellettyä tuntea näin, kyllä. Olet toisen oma. Minä olen myös. Tunteeni ei kysynyt lupaa ja et sinäkään kun iskit tajuntaani. Mä haluan sua ihan kamalan paljon.
Sä olet niin mun makuuni
Anonyymi-ap
2
556
Vastaukset
- Anonyymi00001
Miksi spämmäät tätä samaa tänne? Onko kaivattusi vajukki, joka ei ymmärrä yhdellä sanomisella?
- Anonyymi00002
Kerro lisää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642032Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899