Urheilugaalassa esitteli Hennan, joka oli tähän saumaan Jannen mielestä parempi kuin ex-vaimo Tiia. Tiia on kyllä kaunotar ja kasvatti Jannen lapset, kun hän rakensi uraansa, mutta sai nyt tarpeettomana poistua tämän Hennan tieltä.
Janne Ahonen ja uusi naisystävä
18
853
Vastaukset
- Anonyymi00001
Selänteiden liitto on kestänyt maineen ja maailman houkutukset,siitä propsit!Ei ole Teemun tarvinnut vaihtaa nuorempaan Sirpaa, joka antanut mahdollisuuden toteuttaa Teemun omaa urheilu-uraa.Näitä muita vaihtareita kyllä riittää....
- Anonyymi00002
Ehtii vielä kyllä Teemu vaihtaa Sirpan nuorempaan ja kauniimpaan naiseen ja monta kertaa vielä 😎.
- Anonyymi00005
Teemun habitus on niin luotaantyöntävä, että saa olla kiitollinen, että Sirpa vielä jaksaa katsella.
Ei kait tuolla ulkonäöllä saa naisia ja kun toistuvasti mölisee sammakoita suustaan julkisesti niin vain tyhmyytensä näyttää. - Anonyymi00018
Tympäisee toi jannen naama liian monessa ohjelmassa kilpailee liika on liikaa. Menis oikeisiin töihin. Ei ole miesten mies vaan pelle.
- Anonyymi00003
Minä kiinnitin näin miehenä gaalassa taas Riku Salmiseen aina uusiutuviin kampaustyyleihin.
- Anonyymi00004
Ainahan se uusi lempi on maailman ihanin. Katsokaapa noiden muidenkin puolisonkierrättäjien liittoja, uutta hehkutetaan ja kuvia laitetaan instaan - ei vain kestä. Sehän yksi psykologi sanoi, että joidenkin aivoissa on sellainen kohta, että se rakastumisen palo pitää kokea useasti.
Omaan puolisoonkin voi rakastua uudelleen tämän tästä, kunnioittaa ja arvostaa sitä mitä jo on, kuten ihana koti, rakkaat lapset ja se, että puoliso on sinua sietänyt nämä vuodet.- Anonyymi00006
Nykyään on naisillakin onneksi mahdollisuus laittaa mies tietä pitkin jos on sattunut tekemään väärän valinnan esim. siinä toivossa että mies muuttuisi. Mies ei koskaan muutu. Naiset ovat nykyään itsellisä ja ansaitsevat elantonsa joten ei tarvi senkään takia roikkua huonossa miehessä määräänsä kauempaa. Usein roikutaan esim. lasten takia mutta heti kun lapset hieman kasvaa niin otetaan ero. Monilla on varmasti sekin että tuntevat miehensä niin hyvin että jos ottaa eron niin se mies ehkä vaatii yhteishuoltajuutta tai pitää vielä lapsi miehelle joka toinen viikonloppu ja nainen tietää kokemuksesta että mieheen ei voi luottaa lapsen kanssa. Siksi ennemmin roikkuu huonossa liitossa että saa koko ajan olla lapsen tukena ja turvana. Sitten kun lapset on isompia niin eron voi ottaa.
- Anonyymi00007
Avioliittoon ja eroon tarvitaan aina kaksi, eroja tulee ja uusia kumppaneita. Ulkopuolisten ihan turha pähkäillä kene kään puolesta, parempi pitää huoli omasta akata tai ukosta.
- Anonyymi00008
Olet oikeassa. Kyllä oma kulta voiton vie mennen tullen. Huvittavaa vain se, kun muusikko, näyttelijä , urheilu ja politiikantoimijoiden piireissä kumppani vaihtuu sisäpiiristä siihen tahtiin kuin muilla sukat. Sitten on instassa "lällykuvia" sekä hehkutusta kuinka ihanaa ja iltaroskat ja seven niitä poimii lööppeihin.
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Olet oikeassa. Kyllä oma kulta voiton vie mennen tullen. Huvittavaa vain se, kun muusikko, näyttelijä , urheilu ja politiikantoimijoiden piireissä kumppani vaihtuu sisäpiiristä siihen tahtiin kuin muilla sukat. Sitten on instassa "lällykuvia" sekä hehkutusta kuinka ihanaa ja iltaroskat ja seven niitä poimii lööppeihin.
Jooh, eiköhän kaikilla liika imelyys vaihdu arkeen ja normielämään, ajan kuluessa uutuudentunne katoaa ja ollaan kuten ennenkin. Kun ekat riidat tulee, molemmat miettii et näin taas kävi.
- Anonyymi00013
Niin, totta, parisuhde tarkoittaa kahta tai useampaa. Tarkoitatko että jos mies pettää ja juo, niin tuo viisautesi" avioliittoon ja eroon tarvitaan kaksi" tarkoittaa tässä tapauksessa sitä, että vaimon pitää vaan kestää miehen juominen ja pettäminen eikä allekirjoittaa sitä avioeropaperia? Silloinhan eroa hakisi ehkä vain yksi? Vai tarkoitatko että vaimon pitäisi kovemmin rakastamalla saada miehen juominen ja pettäminen loppumaan ?
- Anonyymi00010
Tyypillinen kuvio, puolivuotta menee naidessa uuden hellun kanssa,sitten huomataan noh ei tää olekaan kivaa, erotaan, nuorille miehille annan vanhemman kokeneen miehen neuvon ,miettikää tarkkaan kun siemenet laskette sisään, silloin järki ja muna seisoo kyllä samaan aikaan, se on kallista touhua maksaa ruokot ,vielä useammasta lapsesta, käyttäkööt naiset spermapankkia jos haluavat lapsia tehdä, eivätkä syyttömiä miehiä joilta perii sitten ruokot.
- Anonyymi00011
Onkos tämä nyt se sama nainen, kenen kanssa Janne heittäytyi suhteeseen jo avioliiton aikana? Vai löytyikö tämä rukan baarista.
- Anonyymi00012
Eri nainen, se oli aikaisemmin tummahiuksinen nainen sieltä Lapin perukoilta.
- Anonyymi00014
Mikähän tämän uuden naikkosen sukunimi on.....
- Anonyymi00015
Wiik.
- Anonyymi00017
Jannella on noussut kusi päähän. Nykyään liian monessa hupiohjelmassa mukana minua ainakin ällöttää jannen naama on niin tuiman näköinen niin vastenmielinen että huhhh. Eikö ole oikeissa töissä eihän tollanen ole miesten mies.
- Anonyymi00019
Onko tää uus akka hänen mukana Grillit tulessa ohjelmassa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1881315
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 85842
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?50711Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t251612Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311590Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 53564
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7560