kun kerroin kaipaavani, mitä tarkoittaa?
jos mies ei vastaa mitään
27
310
Vastaukset
- Anonyymi00001
Mennyt hämilleen, liikuttunut ja oksentaa tuskaansa vessanpönttöön?
- Anonyymi00004
Mitä tuskaansa?,
- Anonyymi00027
Anonyymi00004 kirjoitti:
Mitä tuskaansa?,
Mennyt hämilleen, muu on täysin ylireakointia em. Yllättynyt voi jäädä tilanteessa jäätyneeksi, jolloin ei saa suustaan mitään järkevää ulos? Sivusta.
- Anonyymi00002
Itse tulkitsin kohdallani, että ei kaipaa takaisin.
- Anonyymi00003
Joku "hullu" kiristää sitä miestä.
- Anonyymi00018
Näin on ja selviää kyllä. Haluaa pitää vaimonsa.
- Anonyymi00005
Että idiootti moukka kun ei vastaa mitään. Tekis kyllä mieli lähettää tuollainen viesti. Rohkea oot ❤️
- Anonyymi00007
Kaikki tai ei mitään. Halusin kertoa mitä sydän kantoi mukanaan ❤️ Tuli huono olo kun en saanut vastausta.
- Anonyymi00026
Anonyymi00007 kirjoitti:
Kaikki tai ei mitään. Halusin kertoa mitä sydän kantoi mukanaan ❤️ Tuli huono olo kun en saanut vastausta.
Kokenut useamman kerran. Aina tarkoittanut, että toinen on kiinnostunut jostain muusta. Ei vastaa, koska vastaamatta jättäminen kertoo tämän miestyypin mielestä, että ei kiinnosta. Jostain syystä sitä on vaikea kirjoittaa.
- Anonyymi00006
Kauan siitä on mennyt aikaa kun lähetit viestin?
- Anonyymi00008
Oleellisempaa kai se että siihen ei vastattu yhtään mitään 😕
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Oleellisempaa kai se että siihen ei vastattu yhtään mitään 😕
Niin, olishan se kohteliasta vastata jotain. Ehkä ei osaa sanoa mitään.
- Anonyymi00014
Anonyymi00009 kirjoitti:
Niin, olishan se kohteliasta vastata jotain. Ehkä ei osaa sanoa mitään.
Sekin on vastaus. Mutta hiljaisuus satuttaa enemmän kun mikä vastaus tahansa.
- Anonyymi00010
Voi voi, toinen ei ehkä ole nähnyt koko viestiä.
- Anonyymi00022
Kirjoittaa siellä joku puhelun kädessään.
- Anonyymi00011
häntä ei kiinnosta, häh ghostaa sinut, ja toivoo että tajuaisit häipyä, pysyä poissa, etc. rautalankaa
- Anonyymi00012
ghostaus voi olla myös hienotunteista
- Anonyymi00013
Anonyymi00012 kirjoitti:
ghostaus voi olla myös hienotunteista
joo ja kaikenlisäksi on aika varmaa että olet oikeasti vihamielinen. kyseessä on siis näytelmä
- Anonyymi00015
Anonyymi00012 kirjoitti:
ghostaus voi olla myös hienotunteista
Sitä se ei ole koskaan. Ghostaus on henkistä kiusaamista.
- Anonyymi00019
Tommosellako maksat vuokrasi?
- Anonyymi00016
Se on vaan varaamassa kirkkoa ja yhteistä hautapaikkaa.
- Anonyymi00017
Se tarkoittaa että se ei ole homo.
- Anonyymi00020
Tosi ilkeää toi on ainaki
- Anonyymi00021
Kenties sitä ettei hän kaipaa sinua tai ei halua olla tekemisissä
- Anonyymi00023
Loogisin vastaus.👍
- Anonyymi00024
🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
- Anonyymi00025
Valitettavasti ei mitää hyvää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1266400Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716183Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443992Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482415Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311456- 131299
- 1871128
- 64960