Kaduttaa se henkilökohtainen kysymykseni, jonka takia meidän näkeminen ei sitten toteudukaan. Olen niin hämilläni tästä tapahtuneesta konfliktista. Olen vielä odotellut, jos mielesi muuttuisi mutta vaikuttaa ettei sitä tule tapahtumaan? Olisin vielä toivonut vastausta viimeiseen viestiini, sinäkö se olet?
Mies sinua mietin, tein väärin ja harmittaa
5
334
Vastaukset
- Anonyymi00001
Aina voi kysyä uudestaan.
- Anonyymi00002
Olet toiminut aivan oikein, kun olet esittänyt suoran kysymyksen toiselle. Silloin asiat menee juuri niin, kuin niiden pitääkin mennä. Avausliike jää aina jonkun harteille, mutta olet toiminut rohkeasti ja oikein. Jos toinen ei halua/kykene antamaan vastausta, ei se ole enää sinun ongelmasi. Eikä rehellistä toimintaa tulee pahoitella tai katua.
- Anonyymi00003
Nostanpa tätä vielä ylös, jos vahingossa mennyt sulta ohi? T. Ap
- Anonyymi00005
Se on kuitenkin joko varattu tai pelimies, siltä vähän vaikuttaa.
- Anonyymi00006
Et todellakaan ole yhtään pahoillasi, kylvät tätä sontaa tahallisesti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1346270Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto655182SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun744315SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023874Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143665Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213240SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522566Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352549Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1002326Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat692266