Että et voi siksi kun ei ole tunteita
Miksi sanoit
Anonyymi-ap
13282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Just nii
Puhuittes te musta ?
Siis mitä ?
Tarkoitin että ei ole tunteita muita kohtaan.
Mitä en voi? Seksiä sinun kanssasi? En voikaan, koska minulla ei ole tunteita sinua kohtaan. Pystyn seksiin vain, jos minulla on tunteita. Olet käyttäytynyt niin huonosti irl ja täällä, että en halua sinun kanssasi mitään muutakaan, kuten ystävyyttä. Olet nimitellyt minua ainakin akaksi ja paskaksi. En voi käsittää, miten voit edes kuvitella, että minulla voisi olla joitain rakkauden tunteita sinua kohtaan. Voin tavata kerran ja jutella asiat selviksi, jos sitä tarvitset eteenpäin menemiseen, mutta siinä kaikki. Enempää en halua olla tekemisissä enää koskaan. Etsi joku oman tasoisesi.
Sulla ruma naama ja huonot käytöstavat. Ei tee mieli seksiä.
Tämä ei liity aloitukseen mitenkään, mutta mietin tänään että miksei ihmisillä ole nykyään tunteita?
Vaikka katsottaisiin miten liikuttava video, niin minä olen ainut joka liikuttuu muiden alkaessa pelleillä jotain. Surullista :(.
Nuo jotka ei koe tunteita eivät voi myöskään kokea empaattisuutta tai asettua muiden asemaan, joka on todella surullista.
Tapoit tunteeni.
Narsisti tappoi tunteeni. Annoin kaikkeni. Mutta nyt onni tulee kääntymään. Minä pääsen tekemään saman.
Höpö höpö mies
Tämä ei ole enää sinun käsissäsi
Sinulla on irl ja Suomi 24
Kummassakaan
Minä en ole .
En ole ollut pitkään aikaan
Sinä huomaat sen joskus
Ensin kyllä varmaa
Huudat kuukausia tuleen
Koska luulet että olen
Kaikkialla .
Suljen sut mielestäni ja elämästäni
Sillä sinulla on jo ihan muu, elämä .
Keskity siihen
Äläkä enään itke ja vingu perääni .
.Naiselta
VASTASIT NAISELLE. Hanki ittelles jo pää voi h ... tti sentäs
Kyllä, palstasetä me kaikki uskomme monologeihisi, kaikki järjestyy viä
Siksi sanoi, että hänellä ei ole lämpimiä tunteita sinua kohtaan, eikä halua tehdä mitään ilman niitä.