Mikä tuo fb

Tykitys on? Miksi haluat että tiedän mitä toivot ja ajattelet
6215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kysymys?

Äänestä

mä harrastan omiani eipä ne sinuun liity saatika noituuteen kävelen kannoillasi kokoajan

Äänestä
  • kannoillani

    Äänestä

Ne on vain ajatuksia ja tämän kaiken mysteerin avaamista mielenrauhaan ja selvyyteen elämäni suhteen!

Äänestä
  • Oikeasti joka toinen postaus

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Oikeasti joka toinen postaus

    Miks seuraat sitä?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tykitys on? Miksi haluat että tiedän mitä toivot ja ajattelet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu