Nuori nainen ei tätä ymmärtänyt ja nyt kaikki pyytää anteeksi. Jutta ei ole ahdistellut ketään vaan tyytyi adoptoimaan.
MOT
Asell halusi vain painia avustajan kanssa
10
274
Vastaukset
- Anonyymi00001
Halla-Aho ei usko ahdisteluun. Mikäköhän siinä on?
- Anonyymi00010
Kyseessä on aselin ase...
- Anonyymi00002
Eikö demareiden pitänyt yhtään luoda psykologisesti turvallista tilaa johtajilleen käsitellä tätä aihetta kuten soitessa?
- Anonyymi00003
Sitä varten niitä apustajia on useita että joku olisi käytettävissä. Ainahan joku on ollut suostuvainen vai luuletteko että Kanervan Ilkka 47 vuoden uransa aikana saanut piparia töissä?
- Anonyymi00006
Suostuvaiset eivät mitään meteliä nostakaan. Sai mitä halusikin.
- Anonyymi00007
Esimiehenä ajattelen että jokainen alainen, työntekijä ja opiskelija on juuri tällainen avustaja vain juuri minua varten.
Onneksi kohta tulee kesätyöntekijät niin pääsen taas heittään läppää ja soittaan suuta. Tarviin uutta yleisöä ja ihastuksen kohteita.
- Anonyymi00011
Oliko sdp:n jäsenet työntäneet sormen maahanmuuttajan peräaukkoon. Voi, hyvänen aika
- Anonyymi00012
On sulla fantasiat..,
- Anonyymi00013
Anonyymi00012 kirjoitti:
On sulla fantasiat..,
Tytti, tytti...
- Anonyymi00014
Pieni "sormetus" piristää.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413918Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3563041Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt131967Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101675Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41119- 71964
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar39884Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23831- 70808
- 44794