CHIANG MAIN YÖTÖN YÖ

Laita Possonderi foto framelle nuorisosta harjoittelemassa kotiyökerhoa...
Aijaa että et pysty, nythän sinulla on digikamerakin....
Ainiin, se ollen huollossa vieläkin 55555
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaahas että Posso Pasasen sairas mieli ja sekakäyttö on jälleen saanut hänet kuvittelemaan - sen lisäksi että luulee olevansa insinöörimajuri ja lentokapteeni - olevansa usean danin sensei Chiang Maissa ja päätyi nyt foton framelle räpsäyttämisen sijaan oireilemaan horisemalla hullujaan.

No onhan se tiedossa mitä sekakäyttö kiljuttelun ohessa saa aikaiseksi heikkohermonarssuilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Laita Possonderi foto framelle nuorisosta harjoittelemassa kotiyökerhoa...
Aijaa että et pysty, nythän sinulla on digikamerakin....
Ainiin, se ollen huollossa vieläkin 55555

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu