Turistien valjakkobileet.

Älkää uuvuttako koira valjakon vetäjät rahan kiilto silmissä koiria joku roki juoksuttamisenkin suhteen, mitä sanoo eläinlääkäri?
6291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juokse jämpsän porttiin puremaan munkkia ja hanki elämä

Äänestä

Elän elämääni elän elämääni..

Äänestä

Lapin polttajien sukulaisia nyt hyysätään.

Äänestä
  • Polta kukkaa se kasvattaa tukkaa ja rahapussia yeah

    Äänestä

  • Jämsähän nykyään suosittu tietää vaan miten nurkkakuntalaisia kyytiä on väli.

    Äänestä

Polta sie kukkaa,se rauhoittaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Älkää uuvuttako koira valjakon vetäjät rahan kiilto silmissä koiria joku roki juoksuttamisenkin suhteen, mitä sanoo eläinlääkäri?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu