https://youtu.be/OxCSzwhuncU?si=XZ79kU5TU2DEGy3W
Onko syytä varustaa jo kaikki videot K18 kyltillä?
Ennen eivät videot olleet lasten kuunneltavia mutta nyt eivät ole edes lasten katseltavia.
Kauhea toljottaja
7
245
Vastaukset
- Anonyymi00001
Saattaa siellä Oton hermot tiukilla olla kun ei edes vanhalla iällä saanut yön eikä päivän rauhaa kun aikuinen ukkopoika jankuttaa ja hönttäsee ruokapöydän, jääkaapin ja sisäpeliharrasteiden väliä.
- Anonyymi00002
Ihme etteivät fanit hyökänneet manin kimppuun kun käytti kei-maaketista ostettua sytytyspalaa saunapuiden sytytykseen, eikö niitä tuohisia ja kiehisiä pitänytkään syttyinä käyttää.
- Anonyymi00003
Ja maitopurkkeja, muovipakkauksia, Savon Bebböriä ja muita maatiaisten käyttämiä sytykkeitä.
Kyllä Mannilan nurkista syttytarpeita löytyy "käesj kopelolla".
- Anonyymi00004
Mitenkähän jos tekisi videon siitä miten Mannilassa toimii kierrätys ja jätteenkeräily.
- Anonyymi00005
Mitä jätteit siellä tulee? Kaupungin spurgu ghetoissa kerska kulutetaan temua.
- Anonyymi00007
"Mitenkähän jos tekisi videon siitä miten Mannilassa toimii kierrätys ja jätteenkeräily."
Siinä sitä videon tynkää riittäisikin seuraavaksi kymmeneksi vuodeksi jos aloittaisi kuolinsiivouksen jo tänään kun vielä pystyy.
Saattaisi käydä niin, että roinat vaihtaisivat vain hetkeksi paikkaansa.
Minne lienee piilottanut lauantaina asioikseen Tuusniemen gei-marketista hakemansa ILTASANOMIEN Ruutu-liite lehden, tyynyn alle varmaankin?- Anonyymi00008
Ei se sitä tyynyn alle ole piilottanut
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain29811808Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-14111013Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2406323Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2185162Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1623637- 1743538
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502463Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3291980Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov111807Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171695