Karita haki avio eroa nyt ihmettelee kun sai eron. Sitä saa mitä tilaa. Nyt saa nauttia eron onnesta.
Karita Tykkä
Anonyymi-ap
28725
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Miten ihmiset sössiikään asiansa. Pitkä liitto kuitenkin.
Ei se pitkä liitto sitä onnellisuutta takaa. Parempi lähteä omille teilleen.
Menetti erittäin hyvän miehen täysin omasta syystä. Ei voi ymmärtää.
Mikä on sellanen hyvä mies, että haukkuu lapsensa äidin pahoin mediassa. Tuolaset asiat pitäisi kyllä hoitaa ehdottomasti pois ilman mediaa.
Kukaan ei tiedä miten hyvä mies on tai on ollut, jos ei ole asunut hänen ja
kanssaan!
Karita petti toisen miehen kanssa. Ihan oikein kun ex-mies paljasti Karitan touhut. Ei Karita lastaan miettinyt kun pyöri toisen miehen sängyssä.
Tietysti palaute täytyy antaa aina suoraan. Jos ei muuten mene jakeluun niin sitten julkisesti.
Meinaatko, että jos sun puoliso olisi onneton petipuuhissa, voisit antaa palautteen julkisesti, kun ei sana mennyt kotona jakeluun?
Jos on julkisuuden henkilö ja kaikki jaetaan lehtiin niin miksi eron syy olisi pitänyt pitää piilossa. Karita petti., puhtoinen julkisuuskuva mureni 🤣
Turussa olisi vapaana siro viehkeä virotar, jolle herra Tykkä voisi tarjota oltavat. Voisivat sitten yhdessä haukkua veemäisiä exiä.
On muuten hauskaa, että kun kommentoi asiaa samalla tyylillä, menee poistoon 😆
Onneksi Karita pääsi eroon ja on löytänyt tasapainon omassa elämässään.
Onneksi Petri pääsi eroon kylmästä ja laskelmoivasta naisesta. Nyt voi huokaista helpotuksesta.
Molemmille helpotus. Koska elivät kuliisiliittoa ja lopulta sen itsekkin ymmärsivät.
Reilumpaa olisi ollut erota reilusti eikä Karitan suhteen vuoksi mikä tuli julkisuuteen.
Olisi ajatellut edes lastaan. Esiintyy vuoden äitinä mutta suhde ei loppunut asialliseen eroon vaan rumaan käytökseen.
Hänen elämässään näyttää yksi jos toinenkin asia olevan pelkkää esittämistä ja kulissia. Hyvä esimerkki Instagramin suuresta valheellisuudesta.
Ei ole yhtään mitään esittämistä!
Oletko sä todella noin typerä ja yksinkertainen?! Vuosikaudet hehkuttaa "suurta rakkauttaan aviomieheensä" ja "ihanaa avio-onneaan" ympäri Instaansa ja kuinka kävi?! Mitä muistan niin viimeinen hehkutus oli siellä vain pari viikkoa ennen miehensä dramaattista ulostuloa, jossa hän paljasti, mitä tää ämmä oikein oli hänen selkänsä takana puuhastellut!! Ai että ei ole yhtään mitään esittämistä!!! Koko hänen elämänsä ja kaunis julkisivunsa oli pelkkää kulissia, ja ne kulissit kaatuivat rytisten!!!
Ja sitten antaa vielä muille ihmisille parisuhdeneuvoja! On siinä paraskin neuvomaan! Buaaaahhhhh...muaaaahhhhh!
Kyllä on. Täysin feikkielämää elää.
Kauanko Sami kestää...
Sami oli jo kuvioissa ennen eroa. Eli siis onnea jatkoon ja hyvää loppuelämää.
Onko tämä Sami entinen nyrkkeilijä. Kasvot jotenkin vinksallaan.
Herra putosi taivaalta. Ei lahjana Karitalle vaan ihan muuten vaan.
Aitoa keskiikäisten oikeaa rakkautta. Varmasti ovat onnelisia ja loppuelämänsä ajan yhdessä💗
Silti feikki valmennuksia. Amerikasta kopioituj ahuuhaa hommia.
Toivottavasti ymmärtää pysyä pois lehdistä.