ajelin eilen mun viritetyl PVllä ja näin kaks kynäniskaa seisoskelees kaupan pihal. pysähyin sitte siihe vähän matkan päähä ja soitin parille kaverille. sit ne tuli sinne ja kolmestaa hakattii ne kynikset. toinen alko itkee ja toiselt tuli nenästä verta. sit naurettii niille samal ku mun kaverit kaato niitten skootterit ja kusi niitten päälle.
onko tää muka kiusaamista?
Iso liha!
4607
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Teimme näin koska en saanut pokemon-pehmolelultani eilen illalla ja toivoin pääseväni vankilaan isojen, hikisten sekä karvaisten miesten kanssa samaan sänkyyn nukkumaan mutta EI, rangaistukseksi mä pääsin miss Finlandian viereen nukkumaan ja mähän oon homo ja vihaan likkoja koska niistä saa likkabakteereja YÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄH!!!!!!!!
Itsekään miten naurettavalta viestisi näyttää? Aivan kuin jonkin 10-vuotiaan tekele ja veikkaanpa etten ole paljoa väärässä iästäsi.
..on erittäin lapsellisia!!!! KASVA HENKISESTI!!!!!!
sitä jostain maalta löytyy isompi liha jolla on kovempi kynsi.
miks sulla ei oo tyttösystävää?
haluan että kerrot kysymykseeni vilpittömän vastauksen.