Onko Juukalaiset vanhemmat tulleet typeriksi kun pennut käyttäytyy miten haluavat ja ovat jääneet kehityksessä sille tasolle että näistä ei tule kun nistejä yhteiskunnan elättejä. Toivottavasti tekevät ratkaisuja nopeasti vaikka kiikun kautta.
Juuan nuoriso
7
272
Vastaukset
- Anonyymi00001
- Anonyymi00002
Kyllähän ne ajelee autoilla täysin sekaisin tai sitten on tosi pahoja kehitysvammoja jos luullaan että voidaan tehdä mitä vaan. Kovia nämä on ainakin uhoamaan mutta kun on nenä auki niin sitten ollaan rahaa vailla että sais polttoainetta johonkin auton paskaan .
- Anonyymi00003
Eihän juuassa nuorisoa ole ja jos on niin rällätään mopoilla yökaudet
- Anonyymi00004
Kyllä noita on ihan liikaa. Voisivat muuttaa kaikki pois ja nämä näitten juntti vanhemmat myös.
- Anonyymi00005
Onhan yhden kaaharipennun äiti valittu Juuan elliksi että kyllä meidän ellit osaa kasvattaa lapset😂😂
- Anonyymi00006
On tainu olla se vapaakasvatus. Bemuilla painellaan koulutiellä.
- Anonyymi00009
Niinhän ne opettajat sanoo että suuurin osa jää kehitysvammaiseksi. Mikä on kyllä totta kun näitä juukalaisia nuoria näkee.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678