En olis ikinä susta uskonut

Mutta kun näkee sun ärsyttävät irvistys kuvat niin niissä paistaa selvästi pahuus,ylimielisyys sekä se että koet olevasi jotakin enemmän kun oletkaan. Ihan kun sulla olis joku lupa leikkiä toisen tunteilla ja nautit siitä jos olet saanut jonkun rikottua.
8369
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Oot palstaäikä luupannut tätä samaa skeidaa koko illan- rikki. olen. lukekaa. tätä. elämänkoululaiset. luuserit. - TT

Äänestä

Hae apua itsellesi. Et voi hyvin. Minä en ole ylimielinen enkä satuta ketään mutta jos kohtelet kuin paskaa, vastaan samalla mitalla takaisin

1Äänestä

Missä näit noin pahoja irvistyskuvia? Huhhuh

Äänestä

Rakkaus ei kadehdi, ei puhu pahaa. Onpa hyvä että sait karkotettua hänet.

1Äänestä

Yhden miehen seurassa näytän kuvissa usein vaivaantuneelta ja kärsivältä.
Kun taas toisen miehen seurassa näytän tavanomaista kauniimmalta. Mistäköhän se johtuu?

Äänestä

Tämä kertoo ennemminkin et sulla ei ole kaikki hyvin

Äänestä

Taitaa olla juurikin toisin päin, itselläsi kaikki maailman turhat ongelmat ja tuskat!
Et voi vain käsittää, että naisena en irvistele, ole ylimielinen.
En liioin koe olevani mitään sen enempää kuin mitä olen todellisessa elämässä.
Sietokyky joskus saattaa olla kovilla, koska on asioita joita ei pysty vaan hyväksymään millään. Eikä tämä tarkoita, että en hyväksyisi mitään vaikeita asioita.
Elämän tarkoitus lienee. Hoida päänuppisi kuntoon, niin saatat päästä täällä vähemmällä kärsimyksellä arjessa ja sen haasteissa.
Älä syyttele täällä palstalla koskaan sinulle vierasta ihmistä varsinkaan väärin perustein, koska se kasvattaa vain pahaa oloasi.
Ja hyväksy tämä, et voi pahuudella saavuttaa yhtään mitän!

1Äänestä

Joo kyllä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta kun näkee sun ärsyttävät irvistys kuvat niin niissä paistaa selvästi pahuus,ylimielisyys sekä se että koet olevasi jotakin enemmän kun oletkaan. Ihan kun sulla olis joku lupa leikkiä toisen tunteilla ja nautit siitä jos olet saanut jonkun rikottua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu