Kommenteissa väitetään et olisi naisen kanssa kun ennen oli kundifrendi. Pitääkö paikkansa?
Vastaukset 15
- Anonyymi00001
Ja entäs sitten vaikka olisi?
- Anonyymi00003
Sitä sitten että olisi voinut hankkia miehensä kanssa pienen pahalapsen, eikä jättää häntä kauan tukenutta miestä kuin nallia kalliolle.
- Anonyymi00005
Anonyymi00003 kirjoitti:
Sitä sitten että olisi voinut hankkia miehensä kanssa pienen pahalapsen, eikä jättää häntä kauan tukenutta miestä kuin nallia kalliolle.
Ihan yhdentekevää.
- Anonyymi00008
Anonyymi00003 kirjoitti:
Sitä sitten että olisi voinut hankkia miehensä kanssa pienen pahalapsen, eikä jättää häntä kauan tukenutta miestä kuin nallia kalliolle.
Karjalaisen nettisivulla oli taas erittäin tärkeä otsikko "Ihmisten pitäisi erota herkemmin", kuuluu joku järvenpääläinen ero-ohjeakka neuvovan. Tällaiset ovat Karjalaisen tärkeitä "paikallisuutisia", mutta sitähän on kirjoitettava, mitä Mediapooli käskee.
Muistan työajoilta muutaman 5-kymppisen mamman, joka sanoi eroamisen olevan trendikästä ja niinpä hän erosikin hyvästä monen kymmenen vuoden liitosta. Sitten alkoi vauhdikas meno. Nyt eläkeiässä täytyy yrittää pärjätä yksin omalla eläkkeellä ja olla tyytyväinen, ettei ole käynyt pahemmin. Lastenlapsilla ei ole kivaa paikkaa molempien isovanhempien luona, ehkä ukin luona on kuitenkin parempi turva.
Tällaiset ovat median unelmamummoja ja näitä riittää ilman karjalaisen ohjeitakin. - Anonyymi00011
Anonyymi00003 kirjoitti:
Sitä sitten että olisi voinut hankkia miehensä kanssa pienen pahalapsen, eikä jättää häntä kauan tukenutta miestä kuin nallia kalliolle.
Voi itku ja kyynel, mitä kommentointia.
- Anonyymi00017
Anonyymi00003 kirjoitti:
Sitä sitten että olisi voinut hankkia miehensä kanssa pienen pahalapsen, eikä jättää häntä kauan tukenutta miestä kuin nallia kalliolle.
Hän on sanonut ilmeisesti joskus ettei erityisemmin halua ihmislasta itselleen.
- Anonyymi00002
Nämä nykyiset pahalapset eivät pärjää kenenkään kanssa, kaikkein vähiten itsensä kanssa. Edes ongelmaisuuden valittaminen somessa ei auta.
- Anonyymi00004
En ole seurannut kenenkään tubetuksia internetin palstoilla, joten siitä johtuen ensimmäistä kertaa tämäkin yksilö tuli minun tietoisuuteeni. Vaan eipä siinä mittää, hän ei varmaankaan ole kaikkein huonompia sisällön tuottajia, mikäli tuosta kulttuuriuutisesta voi jotain päätellä.
Sen verran rohkenen kuitenkin viisastella ettei ne mitään setämiehiä sellaiset voi olla jotka "sanoo usein mua rumaksi. Käskevät minua riisumaan lävistykset" sillä oikeat setämiehet käskevät riisumaan näkyville ihan jotain muita paikkoja! https://yle.fi/a/74-20206694- Anonyymi00006
Lisäys. Tälläinen on " setämies"
”Söpö tyttö Suomesta, jonka voisit tavata” – näin Epsteinin lonkerot ulottuivat Suomeenkin
Epstein-asiakirjojen uusimmasta erästä selviää, että seksuaalirikollisen Jeffrey Epsteinin lähipiiri osti lentoja Suomeen. https://yle.fi/a/74-20207566
- Anonyymi00007
Höpöhöpö
- Anonyymi00009
Onko eronnut vai ei?
- Anonyymi00010
Joutuuko nyt pikku Damien isättömäksi
- Anonyymi00012
Olisikohan pahalapsella lapsi? Ihme kyllä nykyään melkein jokainen nainen haksahtaa jossain vaiheessa toiseen naiseen .. mikä syy
- Anonyymi00016
Pahis käy työssä tuben lisäksi.
- Anonyymi00018
Enpä tiijä. Eikä edes kiinnosta.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS672017Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52756Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43651
- 47614
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48541