Saisikohan sinusta ikinä seuraa aamutreenille?
Millainen ylipäätään on sinun päivärytmi?
Miestä mietin
29
461
Vastaukset
- Anonyymi00001
Mites yötreenit.
- Anonyymi00002
Minä nukun yöllä.
- Anonyymi00004
Anonyymi00002 kirjoitti:
Minä nukun yöllä.
Yöllä lihas kasvaa parhaiten.
- Anonyymi00005
Anonyymi00002 kirjoitti:
Minä nukun yöllä.
Et ainakaan kotona nuku.
- Anonyymi00007
Anonyymi00005 kirjoitti:
Et ainakaan kotona nuku.
Nukunpas. En edes muista, että milloin olisin viimeksi nukkunut jossain muualla.
- Anonyymi00011
Anonyymi00007 kirjoitti:
Nukunpas. En edes muista, että milloin olisin viimeksi nukkunut jossain muualla.
Ootko unikaveria vailla.
- Anonyymi00012
Anonyymi00011 kirjoitti:
Ootko unikaveria vailla.
Mahdollisesti. Mutta vain hän kelpaisi.
Mutta mietin kyllä oikeasti, että onko meidän päivärytmi niin erilainen, että siitä ei tulisi mitään... Minä menen niin aikaisin nukkumaan ja herään niin aikaisin. Yöllä melkeinpä.
Meillä varmaan menisi niin, että minä herään ja hän vasta menee nukkumaan. - Anonyymi00015
Anonyymi00012 kirjoitti:
Mahdollisesti. Mutta vain hän kelpaisi.
Mutta mietin kyllä oikeasti, että onko meidän päivärytmi niin erilainen, että siitä ei tulisi mitään... Minä menen niin aikaisin nukkumaan ja herään niin aikaisin. Yöllä melkeinpä.
Meillä varmaan menisi niin, että minä herään ja hän vasta menee nukkumaan.Sun kainalossa rytmi muuttuu samanlaiseksi. Olen sellaista sopeutuvaista sorttia ja haluaisin oman rakkaan kanssa viettää aikaa. Mutta kumpikaan ei uskalla lähestyä toista suoraan.
Mieheltä - Anonyymi00016
Anonyymi00015 kirjoitti:
Sun kainalossa rytmi muuttuu samanlaiseksi. Olen sellaista sopeutuvaista sorttia ja haluaisin oman rakkaan kanssa viettää aikaa. Mutta kumpikaan ei uskalla lähestyä toista suoraan.
MieheltäSehän se suurin ongelma on...
- Anonyymi00019UUSI
Anonyymi00005 kirjoitti:
Et ainakaan kotona nuku.
Miksi luulet, että en nuku kotona?
- Anonyymi00006
Saa.
- Anonyymi00008
Mikä ihmeen aamutreeni?
- Anonyymi00010
Kuntosalilla kävin aamulla. Sitä ennen kävin myös kävelyllä kyllä. Mutta lähinnä mietin tuota kuntosalia.
- Anonyymi00009
Tein jo aamulenkin. Salille minua ei saa ikinä. Peruskunto on oltava hyvä, voimaa en tarvitse koska osaan ratkaista asioita kynällä. Iltapäivällä kauppaan lenkille sipsipussi matsia varten.
- Anonyymi00021UUSI
Kiitos kun muistutit. Sipsiäää! Tästä sain boostin liikunta tuntia varten tänks
- Anonyymi00014
valvon yöt, päivät, sitku joskus tulee väsy, nukun.
- Anonyymi00017UUSI
No tuskinpa jaksais reenata
- Anonyymi00018UUSI
Kyllä se onnistuu.
- Anonyymi00020UUSI
Teen fyysistä työtä,salilla en ole käynyt edes katsomassa millaista siellä on. Joten ei varmaan saa.
- Anonyymi00022UUSI
Aamutreenit voi tehdä kotona seksin merkeissä! Kesällä ulkona luonnossa!
- Anonyymi00024UUSI
Yhdyn tähän.
- Anonyymi00023UUSI
Mun rytmi on 3/4. Sillei paljoa skuirttailla.
- Anonyymi00025UUSI
En varmaa reenaa aamulla
- Anonyymi00026UUSI
Vireystila parempi illemmalla. Eikä viiti enää reenata mitään, kun jumit vaan pahenee. Tavoitteena lötkön irtonainen vartalo.
- Anonyymi00027UUSI
Unet on raskahat toisinaan.
- Anonyymi00029UUSI
Mistä moinen johtuu onko huolia, no kaikilla joskus.
- Anonyymi00028UUSI
Yöt kun nukkuu, niin aamuisin on vedettävä käteen.
T.siemennän itseni, muusta tiärä, niin aamuisin, yksin.
https://m.youtube.com/watch?v=oaoa0s_8Btg- Anonyymi00030UUSI
Toi oli hyvä tieto ru..kari.
- Anonyymi00031UUSI
I.....:lle lähden mieluusti aamutreenai seuraksi, ei taritse kuin kysyä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka343514- 113078
- 1382739
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032625Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv742605- 411418
Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61268Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli3961135Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos501043Kaikkea hyvää kaikki
Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa6870