lämmöllä ajattelun, ja oikeastaan suurella ikävällä. Ihan järjetöntä tämä.
Nauti päivästä, sinä aamun sarastus.
Nauti päivästä, sinä aamun sarastus.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tänään ihana auringon paiste. ♥️
Nauti ihanuus myös päivästäsi, toivoittavasti päästään nauttimaan toisistamme mahdollismman pian
Taasko se kiusaaminen alkaa. Oletko a mies oikeasti narsisti etkä välitä miltä toisesta tuntuu.
Tahdon sinulle vain parasta
Alkaako nimi aalla ?
Ilmoitin trollauksena tän A kommentin
Sivusta
Missähän päin mahdat olla. Olikohan naiselle tämä.
Oikein mukavaa päivää sinne myös. ☀️
Oli sitten kelle tahansa.
Jotkut ottaa positiivisenkin viestit erittäin negatiivisesti. Silloin varmaan kannattaa pysyä palstalta pois jos ei hermot kestä ja luulee kaiken olevan itseensä kohdistettu!
Ei jaksa tätä pask** enää täällä on niin paljon sekopäitä trollaajia et voisit sinäkin jo lopetella höpinät a-naisesta.
Olkoot se A nainen sitten kuka hyvänsä. Mut joku tolkku tänne pitäis jo saada kun toi suomi24 moderointikin näyttää oleva täysin tehoton, hyödytön turhake.
Ja miehet alkaa täällä näyttämään sekopäisiltä hulluilta, joista ei halua tietää, kuulla, nähdä tai ylipäätään yhtikäs mitään.
Kontrasti tällaiseen viestiin ja noihin trolli viesteihin on suuri vähän liikaakin.
Jos tänne päästetään ylläpidon puolesta aivan mitä tahansa eikä estetä mitenkään niin maku alkaa mennä tästä palstasta.
Eikä jaksa kyllä näitä ylenpalttisia hymistely sievistelyjäkään lueskella varsinkin kun kontrasti on melko jäätävä noihin trollaajiin.
Palsta ei oo enää aikoihin ollu normaali keskustelupalsta. Estot ei luulis olevan niin vaikeeta tehdä noille trolleille mut jostain kumman syystä saavat jatkaa vuodesta ja vuosikymmenestä toiseen 🤔.
Palsta on jo täysin pilattu ja olis aika kehittää jotain ihan muuta jonne jo heti alkuun tehdään täyskieltobännit noille mielenterveys ongelmaisille kuten gubbe + kumppanit.
Ihmettelyn herättää miks S24 antaa noiden sekopäiden mellastaa aivan vapaasti vuodesta toiseen. Mikähän lie on se syy??
Hyvää yötä ihanalle sinne jonnekin.
Minä en ole kenenkään ihana, enkä minä pidä ketään ihanana!