jäsenyys vastatkaa

Maksoin jäsenyys maksun pankkis siirroll niin kuinka kauna suunnnilleen menee että saan jäsenten palvelut käyttööni?
8343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sen pitäis olla 1-4 viikkoo

Äänestä

...5 päivää

Äänestä
  • penttipappa mimmoinen maksu tapa sulla on

    Äänestä

  • moi kirjoitti:

    penttipappa mimmoinen maksu tapa sulla on

    mä tulin heti membuks...mul kesti noin 1 sek.

    Äänestä

  • moi kirjoitti:

    penttipappa mimmoinen maksu tapa sulla on

    pankki siirrolla

    Äänestä

  • penttipappa kirjoitti:

    pankki siirrolla

    tiedosta penttipappa

    Äänestä

  • penttipappa kirjoitti:

    pankki siirrolla

    mä en lukenu sitä millä maksetaa

    Äänestä

mun kaverilla kesti yli kuukaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moi kirjoitti:

Maksoin jäsenyys maksun pankkis siirroll niin kuinka kauna suunnnilleen menee että saan jäsenten palvelut käyttööni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu