Käydään tyttö ystävän kanssa kaverin luona. kylässä todella useasti. kun siinä elokuvaa katsottiin. kysyin tyttö ystävältäni viestillä että kiusataanko. illalla kaveriani tyttö ystäväni vastasi mitä mielessä. Sanoin että voitaisiin antaa pieni muotoinen esitys Kaverille. Missä se sais kunnon silmä ruokaa. Vain niin Sanoi tyttö ystäväni. Kyllä se käy käyn peseytymässä ensin. Mentiin sitten petille kun elokuva päätyi. Siellä jo tyttö ystäväni olikin odottamassa. Minua. Pikku hiljaa hieroin tyttö ystäväni pillua samalla tyttö ystäväni levittää jalkojaan ennenmän. Saan hierotua hänen litorista kunnolla. Tyttö ystäväni on niin kiimanen että pillu valuu mahlaa kunnolla. Tyttö ystäväni voihkii vaimeesti samalla huohotuksen ääni peittää huoneen se kiihottaa kumpaakin kun tiedän me että kaveri kuuntelee. Meitä himoisaan. Tyttö ystäväni pillu litisee kiimassa kun mahla täyttää jalkojen välin. Otan hänen housut pois kokonaan samalla jätän peiton vähän pois. että kaverilla olisi hyvä näkymä tyttö ystäväni pilluun ja jatkan tyttö ystäväni pillun sormittamista. Tyttö ystäväni levittää jalkojaan vain ennenmän. Lopulta tyttö ystäväni tulee päälleni ja työntää mun munan sisäänsä. Ja No jaa kasvot kiinni minuun. Tajusin että kaveri näkee kunnolla kaiken. Kun tyttö ystäväni ratsastaa munan päällä tyttö ystäväni voihkii oli tosi kiimassa kun tiedettiin molemmat miten se katoo kun tyttö ystäväni saa munaa ja hänellä oli aitiopaika tähän kaikkeen. Sit vaihdettiin asentoa välillä kyljelleen työnsin takaa päin munan tyttö ystäväni sisään. Tyttö ystäväni nosti jalkaa että näkymä olisi kaverille hyvä. Tyttö ystäväni pillu valui mahlaa. Työnsin kyrpääni hänen sisään kunnolla ja hän voihkaisi äänekäästi. Siinä kohtaa kaverini vähän säpsähti. Ja tiesin me hänen olevan hereillä. olin me kun en me olisi huomannut vaan. jatkoin me naimista tyttö ystäväni sai valtavan orgasmin ja melkein heti samalla tulin hänen sisäänsä. Voisin joskus kirjotaa lisää meidän seikkailuista jos kiinnostaa olen me todella seksi aktiivisia. Ja olen me kokeileet yhtä ja sun toista vaikka olen me 30v
Kiimanen tyttö ystäväni
10
1748
Vastaukset
- Anonyymi00006
Käydään tyttöystävän kanssa kaverin luona kylässä todella useasti ja yövymme usein hänen luonaan. Kerran illalla yhdessä elokuvaa katsellessamme kysyin tyttöystävältäni viestillä että kiusataanko vähän illalla kaveriani. Hän vastasi: Mitä mielessä? Viestitin hänelle edelleen, että voitaisiin antaa kaverille pienimuotoinen esitys. jossa tämä sais kunnon silmänruokaa. Vai niin. Viestitteli tyttöystäväni takaisin, vilkaisi meitä kumpaakin ja jatkoi näpyttelyä. Kyllä se sopii, käyn peseytymässä ensin.
Elokuvan päätyttyä kävimme kaikki kolme nukkumaan samaan huoneeseen. Me kaverimme kaksoisvuoteelle ja kaverimme viereemme sohvalle. Kävin iltatoimilla. Siellä tyttöystäväni olikin jo minua odottamassa innokkaana vuoteella. Pikkuhiljaa hieroin hänen pilluaan ja samalla tyttöystäväni alkoi levittämään jalkojaan ennenmän. Sain hierottua hänen klitorista kunnolla. Hän oli niin kiimanen että pillu valui mahlaa kunnolla.
Tyttöystäväni voihkii vaimeesti samalla huohotuksen ääni täytti huoneen kiihottaen meitä kumpaakin tietäessämme lähellä olevan kaverimme kuuntelevan meidän himokkaita ääntelyjä. Tyttöystäväni pillu litisi kiimassa kun mahla täyttti jalkojen välin ja sormilla hyväilin märkää pillua. Otin häneltä housut kokonaan pois ja samalla jätin peiton sivuun. niin että kaverilla olisi hyvä näkymä tyttöystäväni pilluun ja jatkoin pillun sormittamista.
Tyttöystäväni levitti jalkojaan vain ennenmän. Lopulta hän kiipesi päälleni ja asetti kädellään munani sisäänsä nojaten kasvonsa kiinni minuun.
Tajusin että kaveri näkee kunnolla kaiken. Tyttöystäväni ratsasti munan päällä ja voihki tosi kiimaisena tietäessämme molemmat miten kaverimme katsoi kun tyttöystäväni sai munaa. Kaverillamme oli aitiopaika tähän kaikkeen. Sit vaihdettiin asentoa välillä kyljelleen ja työnsin takaapäin munan tyttöystäväni sisään.
Hän nosti jalkaa että näkymä olisi kaverille hyvä.
Tyttöystäväni pillu valui mahlaa. Työnsin kyrpääni hänen sisään kunnolla ja hän voihkaisi äänekäästi. Siinä kohtaa kaverini vähän säpsähti. Nyt ainakin tiesinmme hänen olevan hereillä. Olinmme kuin enmme olisi huomanneet mitään, vaan jatkoinmme naimista. Pian tyttöystäväni sai valtavan orgasmin ja melkein heti samalla tulin minäkin hänen sisäänsä.
Voisin joskus kirjotaa lisää meidän seikkailuista jos kiinnostaa. Olemme todella seksiaktiivisia ja olenmme kokeileet yhtä ja sun toista vaikka olenme vasta 30v.- Anonyymi00008
Etkö tiedä, ettei lääkkeitä oteta muuten, kuin suun kautta? 😁😁😁
- Anonyymi00010
Hyvä joku näki vaivaa ja kirjoitti tarinan selkokielellä.
- Anonyymi00009
Onko hän sinun tyttöystävä vai tyttö ystävä?
- Anonyymi00011
mita lukuvoidetta panitte moottorisahan teraketjuoljya
- Anonyymi00012
somppujen unelmia paasta raiskaan
- Anonyymi00013
Oletko koulu poika Lappeen rannasta?
- Anonyymi00014
Meinaakko temeä
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m1424664Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1033921Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363559- 513320
- 533188
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest322620Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182559- 232246
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami201898Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?351755