panna ja paini

Anonyymi-ap

Kaksi autisti narsistia kaveerautuu ja alkavat keksiä asioita, joilla saavat syytellä muita kaikesta, joilla saavat itsensä parempaan asemaan,
ja poistettua omaa syyllisyyttään.
Heille ei ole mitään merkitystä sille, mitä muut joutuvat kokemaan heidän epätoivoisen itsensäkorottamisen vuoksi.

1

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00003

      harvoin ihmisellä, joka on autistinen on vielä persoonallisuus häiriö .
      tunnen yhden autismin kirjoon kuuluvan ja on maailman ihanin ihminen eikä koskaan puhu pahaa kenestäkään kuin aiheesta.
      narsismi on persoonallisuushäiriö ja autismi ei ole persoonallisuus häiriö eikä myöskään mielenterveys häiriö.

      ärsyttää, kun joidenkin ihmisten älykkyys ei riitä argumentoimaan ja kritisoimaan ihmisten tekoja ilman, että yrittivät leikkiä psykiatria ja itse antaa diagnooseja.
      jos joku on tyhmä niin hän on autisti , vaikka monella autistilla älykkyysosamäärä on jopa keskimääräistä korkeampi.
      tai sitten jos on ollut ilkeä on Automaattisesti aina narsisti, vaikka tavallinen tallaaja ei pysty eikä osaa tehdä diagnooseja kenestäkään.
      ja vaikka jollakin olisi joku diagnoosi on minusta julmaa haukkua ihmisiä diagnooseja korostaen.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      25
      11014
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      42
      8317
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      127
      5280
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      143
      3656
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3578
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      35
      3534
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3167
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      55
      2529
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      35
      2031
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      28
      1786
    Aihe