Aion muuttaa

Anonyymi-ap

Tiibetiin munkiksi. Etsimään ja löytämään itseni.

14

102

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Muuta Mogadishuun.

    • Anonyymi00003

      Turha muuttaa Tiibetiin. Riittää kun rukoilee Jumalaa että saisi syntyä uudelleen. Jos ihminen uudestisyntyy niin hän saa uuden identiteetin eikä tarvi etsiä itseään joutavista asiosta. Elämme lopunaikaa ja pian on uskossa olevien ylösotto ja he katoaa kaikkialta maailmasta. He menee rauhaan Jeesuksen luokse.

      • Anonyymi00005

        Kellä uskovaisella naisella on niin iso toosa, että voi synnyttää aikuisen ihmisen uudestaan? Ja miten sinne synnytys toosaan pääsee sisälle, että homma voi tapahtua?


      • Anonyymi00006
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Kellä uskovaisella naisella on niin iso toosa, että voi synnyttää aikuisen ihmisen uudestaan? Ja miten sinne synnytys toosaan pääsee sisälle, että homma voi tapahtua?

        Lieksan Tiedeseura voisi valaista asiaa 🤔


    • Anonyymi00008

      Hillo- vai reikämunkiksiko ajattelit ryhtyä?

    • Anonyymi00010

      Suosittelen mieluummin lähtöä Thaimaahan Budhalaismunkiksi.
      Se ei näytä olevan ainakaan tylsää touhua kun poliisi löysi niiden temppelistä penispumppuja, pornovideoita ja hu*rien osoitelistoja.
      Lisäksi monta munkkia kärähti huumeseulassa... 😂

    • Anonyymi00011

      Sinun täytyy aloittaa valmentautumaan tulevaan tehtävääsi. Käkikellon punnukset kassejasi venyttämään.
      Kassit pitää saada roikkumaan polvien korkuudelle 🤫

    • Anonyymi00012

      Mie muutan Lieksaan koska olen homppeli 😂

      • Anonyymi00013

        Terve tuloa yamaliin, varaan sinulle kerrostalosta huoneiston.
        Saunojen käyttö sisältyy vuokraan ja kesällä mahdollisuus käyttää saunalauttaa ja talo tarjoaa tummelit.
        Toivon että viihdyt

        T: Jatkis


    • Anonyymi00014

      Olen pannut tiibetissä munkkia suuhun 🤠

      • Anonyymi00016

        Minullakin on ollut munkki suussa!


      • Anonyymi00017
        Anonyymi00016 kirjoitti:

        Minullakin on ollut munkki suussa!

        Paljaana...?


    • Anonyymi00018

      Munkin haluaa kahvia 🤫

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      231
      5847
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4699
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      81
      3508
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      246
      2959
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      2719
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      176
      2179
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      259
      1651
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1175
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      28
      1098
    10. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      1086
    Aihe