Onkohan muilla häiriöitä Kaisanetin kaapeli tv.n lähetyksissä.
Silloin tällöin on häiriöitä eri kanavilla että kuva häviää kokonaan.
Eilen Lauantaina noin.klo 19 maissa kuva hävisi TV 1 ,MTV 3, ja 4 kanavalta oli poissa muutamia kymmeniä sekuntteja.
Kaisanetin kaapeli tv
7
271
Vastaukset
- Anonyymi00001
Minulla on ollut. Vaikka olen sammuttanut modeemin ja boksin , ei ole joskus tullut ,sitten on itsekseen tullut. Aika työlästä aina "viritellä" näitä vehkeitä kun ei tiedä missä vika.
- Anonyymi00002
Samaa vikaa ja samaan aikaan minulla.Tutulla meni Kaisanetin reititin pimeäksi,eikä palautunut.
- Anonyymi00003
Taas reistaa Kaisanetin kaapeli lähetys 10.02 KLO 20.41
TV 1 JA KANAVA 4 HETKEN PIMEENÄ- Anonyymi00004
Ota yhteyttä Kaisanettiin ja tivaa syytä!
- Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Ota yhteyttä Kaisanettiin ja tivaa syytä!
Olen ottanut,ei kuulema ole tullut ilmoituksia että ois häiriöitä lähetyksessä.
Mutta sehän se mielenkiintoista onkin kun olen kysellyt ihmisiltä niin on ollut kanavissa pätkimistä
- Anonyymi00006
Voisivat ilmoittaa kaisanetin sivuilla jos on häiriöitä , Niin tietäis onko kaisanetin vai omissa vehkeissä vika.
- Anonyymi00007
Nyt tais selvitä häiriöiden syy.
Soitin tänään Kaisanetin vika palveluun ja kertoivat nyt että on ollut vika heidän laitteessa ja nyt on korjattu.
Toivottavasti nyt päästiin eroon kanavien pätkimisestä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678