Skode rikki onko turbo

Minu skode, kuuluu kova vihellys kun paina kaasu. Voi se olla turbo? Auto täristä myös kun pyörii joutilas. Se on Skode rapid bareback 1.0 tsi Monte carlo. Asiakas ei tyka jos tulla kylmä ruoka myöhään. Skode aina rikki. Naveed
1145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moika! Mine ei ose sano tai sellainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minu skode, kuuluu kova vihellys kun paina kaasu. Voi se olla turbo? Auto täristä myös kun pyörii joutilas. Se on Skode rapid bareback 1.0 tsi Monte carlo. Asiakas ei tyka jos tulla kylmä ruoka myöhään. Skode aina rikki. Naveed

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu