virolaishiihtäjä Ilves, jolla näytti pussit roikkuvan hiihtopuvun sisällä melkein polvissa.
Siinä on pussit konsannaan isommat kuin Mestarilla!
Kahtelin tuossa tuota yhdistetyn hiihtoa ja kiinnitti huomiota tuo
26
391
Vastaukset
- Anonyymi00001
Samaan kiinnitin huomiota!
- Anonyymi00018
Sehän on vain miehekästä! Mielelläänhän urheilukomistuksia katsellaan!
- Anonyymi00002
Ei se pussien KOKO vaan mitä siellä on sisällä
- Anonyymi00003
Miehillä vai
- Anonyymi00013
Vitjamuna. Ei mitään muuta kiinnostavaa noissa housuissa.
- Anonyymi00004
Minä kahtoin NAISTEN ammuntahiihtoa ja siellä kiinnitti huomiota miten sveitsilaishiihtäjällä oli pikkuhousunsuoja ihan viturallaan.
- Anonyymi00008
Suomalainen oli 12. maaliintulossa mutta nyt pudonnut - > 16.
- Anonyymi00009
Oho
- Anonyymi00010
Kuusamolainen vitjamuna 😂
- Anonyymi00011
Lätkäjoukkueella oli tänään kivet NISKASSA!
- Anonyymi00012
Tuamarien virheisiin kaatu kiakkomiähet.
- Anonyymi00014
Anonyymi00012 kirjoitti:
Tuamarien virheisiin kaatu kiakkomiähet.
Leijonat on kastoroitu.
- Anonyymi00015
Anonyymi00014 kirjoitti:
Leijonat on kastoroitu.
MM riennoista tulee vain yksi pronssi..ei muuta. Myötähäpeää saa vain kokea kun Iivo Niskanen avaa suunsa...sama naishiihtäjillä.
- Anonyymi00016
Anonyymi00015 kirjoitti:
MM riennoista tulee vain yksi pronssi..ei muuta. Myötähäpeää saa vain kokea kun Iivo Niskanen avaa suunsa...sama naishiihtäjillä.
Eivät ole mm-kisat, vaan Olympialaiset nämä!
- Anonyymi00025
Anonyymi00016 kirjoitti:
Eivät ole mm-kisat, vaan Olympialaiset nämä!
Aivan sama! Suomi ei pärjää oli MM tahi OLYMPIALAISET😝😝😝😝
- Anonyymi00028UUSI
Anonyymi00025 kirjoitti:
Aivan sama! Suomi ei pärjää oli MM tahi OLYMPIALAISET😝😝😝😝
Juupa juuu
- Anonyymi00017
Arvokisat. Lämpimästi Onnitellen Eero Hirvosta!
- Anonyymi00020
Naiset komiasti hiihti 30 parhaan sakkiin!
- Anonyymi00021
Näinpä. Ja rankka oli kisa Kertun mukaan.
- Anonyymi00022
Hieno saavutus!
- Anonyymi00026
Noloa!!!! Suomi sentään voitti Ruotsin lätkässä.
- Anonyymi00023
Pitäisi olla kahdet eri Olympialaiset. A ja B sarjat. Lähtötason mukaan. Huiput erikseen.
- Anonyymi00027
Todellakin. Surkeeta kattoa suomalaisten rämpimistä ja koottuja selityksiä että suksissa vika, kyllä se on enempi suksien käyttäjän huonosta kisakunnossa ja paineesta joka rassaa aivoja. Näki Iivosta että hermo petti..
- Anonyymi00029UUSI
Anonyymi00027 kirjoitti:
Todellakin. Surkeeta kattoa suomalaisten rämpimistä ja koottuja selityksiä että suksissa vika, kyllä se on enempi suksien käyttäjän huonosta kisakunnossa ja paineesta joka rassaa aivoja. Näki Iivosta että hermo petti..
Niin teki
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p967326Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3576398Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite593761Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293499Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1921981Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os181693- 611431
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181416Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11310Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11287