Työkaverin vaimo kuulosti aika innokkaalle seksin harrastajalle kun sai vähän alkoholia , Olivathan ne vielä alle kolmekymppisiä että pitää se ollakin vielä intoa. OLin tässä pariviikkoa takaperin sitten iltaa istumassa työkaverin ja sen vaimon luona, Siellä olivat tehneet pizzaa ja salaattia syötäväksi ja juomaa oli sopivasti.
Saunottiin kylläkin ihan kaksin sen työkaverin kans ei sen vaimo tullut sinne :)
Syötiin juotiin juteltiin siellä ilta , kaikki oli enemmän ja vähemmän kännissä mutta kukaan ei missään hirveessä kaato kännissä.
Jäin sitten sinne yöksi, laittoivat nukkumapaikan minulle olohuoneen vuode- sohvalle. Siinä sitten joskus puolen yön aikaan laitettiin päät tyynyyn kaikki, Pariskunta meni omaan huoneesensa nukkumaan.
Eipä se heti uni tullut itselle eikä kuulostanut kyllä pariskunnallekkaan kun alkoi kuulua selvästi että siellä oli aikomus muuta tehdä kuin nukkua heti.
Siinä jompi kumpi käväs ovella kai kurkkaamassa että joko nukuin, Luulivat kai että nukuin kun en reagoinut mitenkään käyntiin siinä ovella.
Eipä sitten siinä aikaakaan kun alkoi kuulua kun ilmeisestikkin mies vaimoaan siellä tyydytteli äänistä päätellen.
Siitä sit jonkin ajan päästä alkoi kuulumaan sängyn jousien natinaa, ja myöhemmin myös naisen huokailua ja pientä voihkintaa, Aikansa ne siellä touhusi ja sitten menivät pesuhuoneeseen pesulle .
Menivät takaisin petiinsä, MInä että no niin hommat tehty nyt hyvä nukkua hahh. Mutta eipä aikaakaan kun alkoi uudestaan kuulua sellaisia ääniä että otettiin uusinta
kuulosti sille että siellä talon emäntä sai takaapäin kun sellainen läiske tasaisesti kuulumaan, Kyllä siinä mieleen tuli vaikka ja mitä kun ei uni tullut :) selvästi toinen kerta jo kesti kauemmin ja naisen äänikin oli ihan toista kuin ekalla varvilla, Mahtoi saada jopa ihan orgasmin siinä kun voihkaisi jossain vaiheessa siihen malliin,.Homma oli sit ohi ja taas pesuhuoneeseen pesulle, Sitten tuli jo hiljaista
Että sellainen yö oli se kylä reissu,, Kyllä sitä naista vois itsekkin testata kun saisi ,
Talon emäntää
Anonyymi-ap
6
3541
Vastaukset 6
- Anonyymi00001
Oletko kertonut työkaverillesi että kuulit niiden yö panot ;)
- Anonyymi00002
Juuu kerroin tässä viikko sit suunnilleen ;) Alkoi punasteleen kun sanoin hahh
- Anonyymi00003
Tuliko mieleen että menet kolmanneksi auttamaan naista hädässä :)
- Anonyymi00004
Kyllähän tuollaisessa tilanteessa se mieleen tuli mutta työkaverista kyse niin eipä oikeen viitsinyt mennä kyseleen että tarttiisko kolmatta helpottamaan ;)
- Anonyymi00005
Oletko koskaan päässyt kolmanneksi pyöräksi jollekkin
- Anonyymi00006
En ole ,se pitäisi vielä joskus päästä kokemaan ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3391165Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3981095- 102905
- 82817
- 78792
- 82746
- 37676
- 50675
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39670- 103664