Täysin käsittämätöntä

Anonyymi-ap

että minun luultiin haluavan auttaa oman lapseni ikäistä! Kerroin sen, että ainoat ihmiset joita haluan auttaa ovat omat lähisukulaiseni! Ja myös sellaista ikäistäni ihmistä voin auttaa jonka kanssa olemme ystäviä, kunhan sopiva uusi ystävä löytyy! Iän pitää alkaa vähintään luvulla 60++ ja siitä ylöspäin.

5

118

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Projektin aloittajat eivät ymmärtäneet sitä, että jos kehitellään jonkinlainen projekti siihen kuuluu monista asioista selvää ottaminen! Olen täysin varma, ettei yksikään projektin aloittajista olisi halunnut joutua koskaan vastaavaan tilanteeseen mihin minut asetitte! Osaatteko yhtään edes hävetä?

      • Anonyymi00002

        Yhtäkään ihmistä ei saa heittää keskelle sellaista mikä voi vahingoittaa häntä ja jos henkilöiden tiedoista olisi otettu selvää, olisi häiriköiden tekemisiltä vältytty kokonaan! Ei pidä aloittaa mitään jos ei ole ymmärrystä siihen, että aina pitää kysyä lupa ja kertoa kunnolla mistä kaikesta on kyse! On ollut koko projektin ajan todella ahdistavaa joutua näkemään ja kokemaan sitä kaikkea pelleilyä ympärillä, mikä ei ole koskaan tuntunut hyvältä! Ihan kuin olisitte tarkoituksellisesti halunneet vahingoittaa ja vielä nauraneet kaikelle sille, miten paljon vahinkoa saitte aikaan! Hyi hel..tti!


    • Anonyymi00003

      Mene johki pykiatrille kertomaan. Ei ole kiva lukea näitä.

      • Anonyymi00004

        Älä sitten lue näitä palstaäijän loruja niin ei ole tarvetta ulista turhia. Sillä siitä särystä pääsee varmaankin


    • Anonyymi00005

      Ihmisiä auttaa kuuluu oli minkä ikäisiä tahansa jos vain
      mahdollista ja normaaliin elämiseen liittyvää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      148
      1997
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      304
      1691
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1547
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1180
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      76
      1162
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1120
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      1027
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      987
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      936
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      23
      907
    Aihe