Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pientä kyselyä

Kuinka huomasitte että miehet kiinostaa?(1)miten minkä ikäisenä eka kerta ja mitä teitte?(2)ootko top bottom bi homo?(3mikä on suurin fantasia(4ite huomasin kalle kehdestä ihania kyrpiä
171183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei miehet kiinnostanut, vaan pylly vaati ja siitä kiihotus syntyi.

Äänestä

Olin 12v kaveri 15, kallelehdestä mallia, bi btm, ei muita kokemuksia. Harmi etten löydä kivaa miestä. T: ukkomies liki 60

1Äänestä
  • kokeile idiootti

    Äänestä

  • Niin samoin ihanat kyrvät

    Äänestä

13v eka kokemus, bitop, muutama bottom kokemus. Harmi ei ole nyt ystävää
. UkmTku

1Äänestä

14 v. Mies 45+, hän sai neitsyyteni hänen mökillä saunan jälkeen. Olen ihan btm. Ikäiseni poikien kanssa silloin hieman ihmeteltiin toistemme makuja mutta ei muuta tehty.

1Äänestä

jo intti aikana huomasin isojen kyrpien kiinnostavan mietin miltä tuo näyttäis kova ja miltä tuntuis sainkin kaveri kysyi kerronko muillekin joo sainkin intin aikana useesti kyrpää mukavia muistoja

Äänestä
  • Olisi ihana kuulla

    Äänestä

Jo nuorena kiihotti katsella uimahallissa, kun isokokoiset ja isokulliset raavaat miehet pesevät itseään.On niin seksikäs näky, kun saippua ja vesi valuu karvaista leveää rintaa pitkin ja iso kulli roikkuu puolikovana.Aika usein he olivat myös kiinnostuneita nuoresta hyväkroppaisesta pojasta.Kerran sitten osui kohdalle just sellainen josta haaveillut ja huomasin kyllä heti, että hän on valmis heti.Lähdin suihkusta saunaan, koska en pystynyt pitämään kulliani velttona enää, kun katsoin häntä, kun saippuoi kulliaan.
Sitten mies tuli perässä saunaan ja istui viereen ja levitti vähän jalkojaan, kun kulli lepäsi lauteilla ja tarjosi sitä mulle.Tein muutamia runkkausliikkeitä ja kulli alkoi kovenemaan.Pesuhuoneen puolelta alkoi kuulumaan puhetta ja mies sanoi, että mennäänkö vessaan? Sanoin että mennään vaan ja sitten pääsin imemään isoa kullia ekan kerran ja nautin todella paljon.Ei kestänyt mies mun suuta kauaa, mutta oli ihanaa kun iso kulli alkoi ruiskimaan spermaa ja sitä myös tuli paljon.Jo ekasta kerrasta alkaen olen tykännyt isoista ja onneksi niistä päässyt nauttimaankin.

1Äänestä
  • Ihanaa

    Äänestä

  • Ihana

    Äänestä

14 v ekaa kertaa sain imuttaa kullia ja panna,siit asti kulli on saanut nauttia hyvistä imuista sekä tiukoista kundeistä.
Tavataan taas gay saunassa pojat.

1Äänestä

N. 12 vuotiaana ruvettiin kaverin kanssa runkkailemaan, nukuttiin yökylä ressuilla vierekkäin. Oli kiva herätä ja herättää kun runkattiin toistemme kulleja.
Sitten löydettiin lehtiroskiksesta pornolehtiä, siitähän se eteni suihiottoihin, pyllyreiän tutkimiseen ja lopuksi anaaliseksiin. Tällä kaverilla oli niin iso kulli ettei se mahtunut mun kireään reikääni,
Olin joku 14v kun toisen kaverin kanssa runkkailtiin ja pantiin toisiamme perseeseen.
Voi juma sitä teinien kiimaa, tuntui että kokoajan seisoi.
Nyt vahempana ukkona on tullut noi ajat mieleen ja uteliaisuukin taasen herännyt miesten väliseen seksiin, olisin kyllä valmis kokeilemaan taas miltä se tuntuisi.

2Äänestä

Jossain yeini-iässä se varmaan alkoi, kun löysin runkkailun. Siihen aikaan tuli aina hankittua ns. seksilehtiä ja monesti se oli Kalle. Siinä lehdessähän oli se ns. homoliite. Siinä sitten runkkailun ja sivujen pläräämisen seassa alkoi kummasti kiihottaa ne homosivut ja niiden kuvat ja monesti sitä huomasi että lasti lensi juuri niiden kuvien katselemiseen. Samalla alkoi sitten kiinnostus myös kokeilla ihan oikeasti toisen kanssa. kalle-lehden ilmoitusten kautta sain sitten yhteyden etääseen 50-vuotiaaseen herramieheen, mikä kutsui minut luokseen viikonlopuksi. vanhemmille tietysti valehtelin että menen erään kaverin luokse. Onneksi eivvät kyselleet enempiä. Sen viikonlopun aikana koin ensi kertaa sen kun sain koskettaa toisen seisovaa kyrpää jja etät joku otti minun kaluni käsittelyynsä ja laukesin toisen miehen suuhun. Mitään panoa ei tässä vaiheessa vielä ollut. Niiden vuoro tuli sitten myöhemmin kun samainen mies sitä ehdotti ja totta kait ajatus minuakin kiihotti.

2Äänestä

kun ekan kerran sai kunnon isoa kyrpää peppuun laukesin heti mutta ratsastin niinkauan että kaverikin laukes sperma ihanaa pepussa

Äänestä
  • Ihanaa

    Äänestä

13 vee kun Setä pesi ja veti spermat. Oon kyllä aina tiennyt että vanhemmat miehet kiihottaa. O aina ollu kiimasta käydä uimahalleissa katsomassa vanhempien miesten ihania kaluja. On oma kovana piilossa uikkareissa ja hirvee kiima

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuinka huomasitte että miehet kiinostaa?(1)miten minkä ikäisenä eka kerta ja mitä teitte?(2)ootko top bottom bi homo?(3mikä on suurin fantasia(4ite huomasin kalle kehdestä ihania kyrpiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu