Jos pääsisin nyt lähellesi, niin minä tulisin sun syleilyyn, enkä ikinä haluaisi sen loppuvan.
Mutta minä olen yksin ja sinä oletettavasti halailet jotain muita naisia.
Ihanaa Ystävänpäivää miehelle.
15
356
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Ohi! Melkein aina olen yksin. :((
- Anonyymi00002UUSI
Ei ole minulle kun ei ole näkynyt muita naisia eikä kyllä sinuakaan ihan lähivuosina. Kiitos kuitenkin toivotuksista ja samoin. En usko että näen enää häntä koskaan.
- Anonyymi00003UUSI
Kiitos. Hyvää Ystävänpäivää naiselle! En halaa ketään enkä halua muita naisia. Tämä yhdelle typykälle. m>n
- Anonyymi00004UUSI
Hieno viesti muuten, mutta ei varmaan ole arvoisesi, jos monikossa oikein halailee. Uskollisuus on kuitenkin peruspilareita. Tosin ei kannat oletaakaan, koska ei väärät oletukset tuo itsellekään parempaa mieltä. Hyvää ystävänpäivää! (sivusta.)
- Anonyymi00016UUSI
Olettamuksia minustakin aloituksen väitteet? Pelot voivat synnyttää tållaisia olettamuksia, mikä ei ole koskaan hyväksi edes itselle. Mut minkä kukaan omalle luonteelleen voi. Tätä voisi kutsua masokistiseksi päähän pinttymäksi, joka tuskin on hyväksi itselle. Seuraavaksi varmaan syyttää toista synnyttämistään harhoista? Ihanaa ystävänpäivää kaikille, jotka omaa myönteistä ajattelua, ei kielteisellä ajattelulla synny kuin pahaa mieltä.
- Anonyymi00005UUSI
Ois ihan parasta halailla sun kanssa ihana Inksu
- Anonyymi00006UUSI
Ehdotan tapaamista Kultakortilla.
Onko yhä mahdollista? - Anonyymi00007UUSI
Olet ehkä ANSAINNUT yksin olosi.
- Anonyymi00008UUSI
En halaile
- Anonyymi00009UUSI
Entäs isolla kainalolla.
- Anonyymi00010UUSI
mitäs sävellät ei nekään kihlat kauaa kestänyt 🤣🤣
- Anonyymi00011UUSI
Sopii milloin
- Anonyymi00013UUSI
Sä oletkin niin mustasukkainen ihminen niin antaa olla
- Anonyymi00014UUSI
Et ole yksin, senkin Simba.
T.simbambi
https://m.youtube.com/watch?v=avv2IIdDnnk- Anonyymi00015UUSI
Hyvää Ystävänpäivää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1037650Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3676749Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite724099Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293849Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1962296Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242015- 651788
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181728Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11597Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11590