En nyt puhu edes itsestäni, tunteeni ovat alusta asti ollut V naista kohtaan voimakkaina, ja en oo ollut kykenevä suhteeseen pitkään aikaan. Silti käytöksesi loukkaa ja satuttaa minua syvästi, koska välitän susta aidosti❤️🩹
Erinäiset vihan ja tunnepuuskat ovat johtuneet vain pelosta, tunnen ihmisten kierot luonteet liian hyvin ja en haluis et kukaa satuttaa heikkoluonteisempia, sen jälkeen mitä kävin läpi V naisen kanssa💔
En ymmärrä sun käytöstä yhtään, oot kiltti ja sit oot asshole, se loukkaa, kun tarviin vaan tasapainoa ja turvaa.
Ja viha pasgalaggia kohtaan, johtuu arvoista ja periaatteista, kokoajan oon tiennyt miten voimakkaasti kiintynyt siihen ällöttävään mieheen oot, tarvitsisit hoitokontaktin fr.
Minttu koska lopetat Paskalagin kanssa touhuamisen ja etit miehen joka on tasoas
3
116
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Pupulle jaxuhali.
- Anonyymi00002UUSI
Keskity nyt vaan siihen V naiseen josta välität oikeesti.
- Anonyymi00003UUSI
Ei missään nimessä. Ei tuollaista sekoa sen tytön elämään millään tavalla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-196055Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite895682Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin993679- 1253664
- 1261434
- 571367
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301292- 381089
- 451083
- 261059
