Kyllä. Olen ollut sekaisin susta. Välillä tykännyt, välillä epäillyt ja välillä ollut vihainen. Sellainen mä olen. Hyvä puoli on, ettei sun tarvii ottaa eikä jättää. Mä kyllä pystyn elämään itseni kanssa. Ja kaiken muunkin. Rauhaa ja rakkautta.
n
Tässä sulle vastaus
9
277
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
ekstaasia
- Anonyymi00008UUSI
Joo, aloittajaäijän tekstit on yhtä jänniä kuin mämmi, nousut ei kestä ikuisesti ja kokemus on uusittava jos niikseen tulee
- Anonyymi00002UUSI
Peluri olet järkeä vailla
- Anonyymi00006UUSI
Niin sinäkin joka julistat tätä naisvihamielistä humpuukia palstaäijän teennäiseen ja läpinäkyvään teatteriin. T
- Anonyymi00003UUSI
Selvä juttu, meen kakalle...
- Anonyymi00004UUSI
No hyi! Ootko joku ihminen? Sivusta
- Anonyymi00009UUSI
Anonyymi00004 kirjoitti:
No hyi! Ootko joku ihminen? Sivusta
Tämä palstaäijälle vastaava ikuinen nimipäiväsankari taitaa viitata siihen että palstaäijän kirjoittamat kakkauutiset sanan varsinaisessa merkityksessä on jääneet liikaakin mieleen🙄
- Anonyymi00005UUSI
Aloitus on tuulen suhinaa hangella. Ei kosketa ketään
- Anonyymi00007UUSI
Yritätkö kenties taas ikäänkuin syyllistää tätä omituisia kirjoittavaa naisena esiintyvää kekeä, mutta omasta mielestäsi jotain toista henkilöä antamaan tarkempia tunnisteita? Naiselta tämä kysymys, oletko miettinyt jo sitä terapiaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain23811553Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13610918Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356258Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2075099Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1473564- 1743508
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402373Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3221932Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov101768Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161654