Tämä asia menee pidemmälle

Mulle riitti. Olet ihan sekopää äijä. Muhun et koske enää koskaan.
6357
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olenko joskus muka koskenut?

Äänestä

Kuka sinut huolii? Sinuna miettisin sitä.

Äänestä
  • En tarvitse mitään huolimisia kun en itse tarvitse ketään. En myöskään mitään koskettelua.

    Äänestä

En ole yhteenkään naiseen tietääkseni pitkään aikaan koskenutkaan ja mikä menee pidemmälle ja miten muka

Äänestä
  • Se on yhteisön sisällä tapahtuva asia.

    Äänestä

voin vannoa että pysyn kovin kaukana

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mulle riitti. Olet ihan sekopää äijä. Muhun et koske enää koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu