Nainen usein kun mietin sinua

Niin iskee aivan älytön jöpötys 😄
27517
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Olet yksin ongelmasi kanssa!

Äänestä
  • Onhan minulla kaksi toimivaa kättä :D

    1Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Onhan minulla kaksi toimivaa kättä :D

    Ei siihen miehet kahta kättä tarvitse.. Kai.

    Äänestä

  • Tarkoittaako nenästä roikkuvaa räkää kenties? Sehän voi jöpöttää jojon lailla räkäjarrut voi estää pahimman toteutumasta? Virukset ja taudit ovat viheliäistä, jos omalle kohdalle sattuu osumaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tarkoittaako nenästä roikkuvaa räkää kenties? Sehän voi jöpöttää jojon lailla räkäjarrut voi estää pahimman toteutumasta? Virukset ja taudit ovat viheliäistä, jos omalle kohdalle sattuu osumaan.

    Joo, ne viikset pitää ajaa pois, niin saa maistaa räkää, omasta päästä, niin sitten tietää, kielellään......

    Kyllä.
    hähähähähähähähä............
    https://m.youtube.com/watch?v=jzTO1C5WuOc

    Äänestä

Olet nolo.

Myötähäpeää ei voi välttää.

Äänestä

ohi. :D

Äänestä
  • Reisille meni taas

    2Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Reisille meni taas

    mmh 🧐

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Reisille meni taas

    Omille ilmeisesti?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Omille ilmeisesti?

    joo no ei mun!!

    Äänestä

Todista!

Äänestä

Olet minulle sanonut samalla tavalla aikoinaan. Eikö sinusta itsestä tunnu ollenkaan että olisi levy jäänyt päälle mies?

Äänestä

Se pitäis sit jöpöttää täällä ja mun saada myös jotain jos kerran saat jotain musta.

1Äänestä

miehen luonnollinen reaktio kun ajattelee hempeitä

5Äänestä

Se on nähdessä sitten näyttävä tai en usko että olen mielessäsi. 🙄

1Äänestä

Kuulostaa hyvälle :3

1Äänestä

Eikö olekin paskamaista kun jokaisesta kenen kanssa olet ollut minun jälkeeni, etsit sitä samaa yhteyttä mikä meillä oli, siinä kuitenkaan onnistumatta? Etsit jokaisesta minua, mutta et löydä? Kukaan ei tunnu sängyssäkään miltään koska olimme niin hyvät yhdessä? Surullista, mutta tämän polun valitsit ihan itse.

Mn tumma

Äänestä
  • Ei ollut m naiselle t. Aloittaja

    1Äänestä

Lopuu loppuu

1Äänestä

Voi sinua.. 🫢

Äänestä

Ai senkö takia sulla on niitä muita naisia?

Äänestä

Jaa et siis pillua kummempaa tarvi löytyy erotiikkaliikkeistä kotkassa on varmaan lähin nykyään haminalaisille postimyynnillä netistä valikoima on isompi

Äänestä

Tuo on parasta naiselle, joka rakastaa miestä ihan älyttömästi.

1Äänestä

K nainen rakastaa ❤️

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin iskee aivan älytön jöpötys 😄

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu