Kova vartijaukko

Miten paljon ihminen pystyy pissimään itseään silmään kun barbababan näköinen vartija kuvittelee olevansa Tysonin tasoinen äijä :D
6337
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tyson oli kova ukko kokoisekseen, mutta hän on lyhyt.

Äänestä

Ite oon ainakin tuleva ict-inssi

Äänestä

Naisvartijat ovat seksikkäitä

1Äänestä
  • Porissa tosiaan pari nättiä

    1Äänestä

  • Olen kahta pannu.

    Ihan tavallinen pano oli...pikku kiksit vanginvartijasta.

    Äänestä

Taas tätä mittailua. Eikö tuohon jo kyllästytä. Katsoin vierestä kun varmaan 190 pitkä laholatva tökki hoikkaa päätä lyhyempää aasialaismiestä, haastaen riitaa ja estämällä tämän eteenpäinkävelyn. Toinen yritti vain jatkaa matkaa. Sitten tuli virhe, iso mies tönäisi häntä rintakehään, ja samalla sekunnilla tuli nyrkki naamaan ja hongankolistaja putosi perseelleen. Että näin. Ei ollut senteistä iloa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten paljon ihminen pystyy pissimään itseään silmään kun barbababan näköinen vartija kuvittelee olevansa Tysonin tasoinen äijä :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu