Voi kun nähtäis jossain muualla niin uskaltais edes katsoa...
Mielessä olet mies
Anonyymi-ap
39858
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Tarkoitatko pimeää huonetta? Siellä on turvallisempi puhua, kun ei näe toisen ilmeitä ja silmiä?
Mulle kävis pehmustettu pyöreä huone.
Sivusta
Haluaisin edetä. Haluan tavata kahdestaan.
Kenet
Kuka ketä
No kaksi vähintään tulee mukaan.
Ketkä kaksi?
Jos miehiä, saatte jäädä kotiin.
Hullun puhetta! Taiat olla avun tarpeessa gubbe!missä tää gubbe on kai se tee jollekkin jotain pahaa?
Se on niin paha pinttymä, hirveä tarve tehdä toiselle pahaa vaikka hän ei ymmärrä että tekee sitä koko ajan itselleen, henkisesti eli pahimmalla mahdollisella tavalla. Kun ihmiselle tulee henkisiä ongelmia, niitä on vaikea korjata, koska ne ongelmat siirretään helposti toiseen fyysiseen ihmiseen. Sitten kun syy on siirretty toiseen ihmiseen, sitä ei voi ikinä ratkaista kun se on siinä toisessa ja ihminen voi ratkaista vain omassa päässä olevat ja tunnistetut ongelmat.
Eli lepakot käy vain.
En lähde ostamaan palveluita.
Voisin pyytää muilta halutessani, niin miksi ihmeessä maksaisin. Jos jotkut ovat siinä asemassa, etteivät muuta voi, se on heidän asia.
Mies ja lapsi.
Täälläkin te. Lasten hiihdolla ei ole pakkasrajaa.
Niin se epsteinkin sano.
syötävän soma mies
tuo tuommoinen mies
Mitä jos teidän puolisot innostuu lasten harrastuksista yhtä paljon? Seisoisitte vaan pakkasessa kusi sukassa.
Tämä on hupaisaa.
Nollataululle ihan varmasti.
Kaikista hupaisimpia ovat toisille naurajat. He eivät edes tajua kun heille ”nauretaan”.
Olen voittaja. Voittajan on helppo hymyillä.
Kyllä, näen sellaisen näyn nyt. Rasvaiset hiukset, sellainen vähän hullun hymy, aika ruma ja ränsistynyt mies. Tämä mies päättää ottaa voittajan kuvan itsestään ja suurentaa kuvan metriseksi ja ihastelee kuvaa joka päivä. Mieleen tulee ne klassiset Hitchcockin psykodeeliset elokuvat.
Pitää oikeasti yrittää sopia jotain. Tähän kuolee. naiselle
Kenelle viesti on ja keneltä?
Naiselle, mieheltä.
Mä kuolin jo aikoja sitten!
No mie kattelin että oot kun haudasta noussu ,se oli sitte vitsi.
Missä te näette yleensä?
Töissä
Se ei kestä meinaan työpaikka rakkaus.
Olisitpa J. Taitaa olla turha toive.
Samat ajatukset minulla ihana I....i
Eilen olit taas niin ihana harmi kun en voinut jäädä.
Toivon todella, että erään itselle hyvin mieluisan ja ihanan ihmisen käyttäytyminen johtuisi tuosta. Tuo on ainut toivo, ja olen siihen tarrautunut.
Mielessä olet aina.
Kivasti ajateltu!! 🩷 💜 🩶 ❤️ 💛 💙
Ittiswattittis
Juupa juu pelle sinä olet ethän sinä edes tunne mitään vaikka haukkuisin sua sulla edes ole mitään tunteita ketään kohtaan
Miksi edes pitäisi haukkua ketään.