Mitä ihmettä täällä oikein puuhataan. Miksi täällä puukotetaan selkään hyvin käyttäytyviä ihmisiä? Ihan silkkaa pahuutta on se!
Miksi täällä puukotetaan selkään?
Anonyymi-ap
5356
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
henkinen epäkypsyys ja itsetunnon puute. pohjois-karjalaisuus ei voi olla ihmisen identtieetti. pitää olla oma identiteetti.
Sisäsiittoisuus ja persaukisuus. Maakuntamme on Suomen köyhin ja geeniperimäkin omanlaisensa.
Miksi täällä sitten suositaan omaa väkeä parnerinvalinnassa vaikka tiedetään että sisäsiittoisuus aiheuttaa erilaisia ongelmia? muualta tulleita syrjitään avoimesti. ja se köyhyys johtuu juuri kateudesta ja epärehellisyydestä ja laiskuudesta. ei tietysti jokaisen kohdalla mutta tarkoitinkin yleisellä maakunnan tasolla
köyhyyttä on muuallakin eikä ihmiset puukota selkään toisiaan silti. narsismi täällä idässä sen aiheuttaa.
Eikö sinun pitäisi ilmoittaa poliisille, jos näet jotain puukotettavan selkään? Muutenhan sinua syytetään heitteille jätöstä, tai jopa avunannosta. Taidat nähdä olemattomia. Hae apua harhoihisi.