Miksi et sitten

Rakasta enää? Oletko mennyt jo eteenpäin?
6229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rakastan naista enemmän kuin mitään.

Äänestä

Tunteet on kuolleet.

Äänestä

Jaa kuka empä toe mu mä menen elämässäni eteenpäin kokoajan ei pysty taakse päin mennä turha jäädä toista odottamaan jos ei tämä halua edes tutustua ei hyödytä mitään nuorten tarvii vaan ymmärtää toinen toisiaan paremmin miksi yllättävän monelle nuorelle kaverit on yhtä kuin elämä sinänsä ei mitään vikaa mutta siinä kohti ne pitäs osata todella tarkkaan valita keneen luottaa ja keneen ei (kenelle kertoo mitäkin)

Äänestä

Pakko se oli mennä, kun toinen ei tuntenut samalla lailla.

1Äänestä
  • Tunsin

    Äänestä

Vaikka menisinkin elämässä eteenpäin, rakastan häntä aina. Aito, oikea rakkaus ei kuole ikinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakasta enää? Oletko mennyt jo eteenpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu