Onnellinen jos meillä olisi enemmän?
Olisitko sä
Anonyymi-ap
14908
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Olisin. Haluaisin tehdä sut onnelliseksi.
Olisin jos olisi jonkun kanssa nyt edes "me"
Haluaisin ainakin koittaa, voisiko se tuoda molemmille jotain hyvää.
En tarvitse sääliäsi.
No, tyhjästä on paha nyhjästä ja liika on aina liikaa, jos siihen välimaastoon, paljon kanssakin pärjää
Ei, olet oikeasti aika törkeä.
Rahaa saisi olla reilusti enemmän.
Olisin onnellinen. Minä haluan sinut omakseni rakas Pm! ❤️ Lopunelämän ilta- ajeluihin ja kiihkeisiin hetkiin, rakkauteen. Yhteiseen elämään.
Marika
Tottakai! Enemmän on enemmän.
Onhan se ikävä tunne kun miettii omassa päässää ettei varmaan merkinnyt lopulta mitään toiselle. Kaipa mä olisin sitte onnellisempi.
Mä oisin onnellinen, jos mulla ois sut.
Kenellä meillä ja mitä teillä pitäisi olla enemmän että olisitte onnellisia jotain materiaalia meinaat rahaa isompi talo isompi piha enemmän autoja enemmän koiria enemmän lapsia enemmän ruokaa enemmän aikaa menetettyä aikaa on mahdotonta saada takaisin
Se on totisinta totta, että aika ei anna enää armoa jälkeen päin.
Ahneet materialistit, pilaavat myös muiden elämän. Mammonaa täällä palvotaan, vaikka mitään ei täältä mukaan saa. Olen niin nähnyt tuon kuvion jo, etten välittäisi enää katsella.