nuorten suosima sunny beach...

Lupauduin eilen lähtemään kaveriporukalla sunny beachille ja olo on vähintäänkin vähän outo... Ei oikein tiedä, että mitä matkalta voi odottaa... Onko se meininki siellä ihan jotain teinipöljyilyä vai onko paikalla jotain annettavaa yli 30:sellekin?
81668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Täällä on kans lähdössä pari lähes kolmikymppistä. Täytyy toivoa, että SB:llä on muitakin kuin parikymppisiä bilettäjiä. Bilettämään toski itsekkin menossa (ainakin muutamana iltana), mutta ois kivaa jos baareissa ois omankin ikäistä porukkaa. Milloin ootte lähdössä? Me lähdetään 2.8.

Äänestä
  • Turusta vai Hesasta menossa? Tullaan Turusta samana päivänä. Ei haittaa, vaikka olisi nuorten mestoja, Kossillakin bailattiin omassa porukassa nuorten mestoissa :-) ei haittaa.

    Äänestä

  • tutu kirjoitti:

    Turusta vai Hesasta menossa? Tullaan Turusta samana päivänä. Ei haittaa, vaikka olisi nuorten mestoja, Kossillakin bailattiin omassa porukassa nuorten mestoissa :-) ei haittaa.

    Hesasta tullaan aamukoneella. Onko teitä isokin porukka lähdössä?

    Äänestä

  • vm76 kirjoitti:

    Hesasta tullaan aamukoneella. Onko teitä isokin porukka lähdössä?

    parikymmentä lentää tiistaina osa Hesasta ja osa Turusta, lauantaina osa menee jo edeltä.

    Äänestä

  • tutu kirjoitti:

    parikymmentä lentää tiistaina osa Hesasta ja osa Turusta, lauantaina osa menee jo edeltä.

    Esim disco Lazur saa suomipojan pään pyörryksiin. Kauniita naisia jokapaikassa jne.... Drinksut parhaimmillaan 50 senttiä kappale.

    Äänestä

SB:llä on kuule ikähaitari vauvasta vaariin. Lapsiperheitä tosi paljon, nuoria aikuisia myös, keski-ikäisiä riittää ja eläkeläisiäkin on.

Äänestä

30.7 ainakin kolme n. 30 v. neitoa tulossa bilettämään sunny beachille =)

Äänestä
  • Kiva huomata, että SB:lle on tulossa muitakin "kolmikymppisiä". Nähdäänpäs viimeistään Lazurissa. Ihanaa päästä Bulgariaan, kun nämä Suomenkin ilmat näyttävät olevan mitä ovat. Toivottavasti Bulgaria näyttää parhaat puolensa elokuun ekalla viikolla :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuonen joutsen kirjoitti:

Lupauduin eilen lähtemään kaveriporukalla sunny beachille ja olo on vähintäänkin vähän outo... Ei oikein tiedä, että mitä matkalta voi odottaa... Onko se meininki siellä ihan jotain teinipöljyilyä vai onko paikalla jotain annettavaa yli 30:sellekin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu