Lupauduin eilen lähtemään kaveriporukalla sunny beachille ja olo on vähintäänkin vähän outo... Ei oikein tiedä, että mitä matkalta voi odottaa... Onko se meininki siellä ihan jotain teinipöljyilyä vai onko paikalla jotain annettavaa yli 30:sellekin?
nuorten suosima sunny beach...
tuonen joutsen
81668
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Täällä on kans lähdössä pari lähes kolmikymppistä. Täytyy toivoa, että SB:llä on muitakin kuin parikymppisiä bilettäjiä. Bilettämään toski itsekkin menossa (ainakin muutamana iltana), mutta ois kivaa jos baareissa ois omankin ikäistä porukkaa. Milloin ootte lähdössä? Me lähdetään 2.8.
Turusta vai Hesasta menossa? Tullaan Turusta samana päivänä. Ei haittaa, vaikka olisi nuorten mestoja, Kossillakin bailattiin omassa porukassa nuorten mestoissa :-) ei haittaa.
Hesasta tullaan aamukoneella. Onko teitä isokin porukka lähdössä?
parikymmentä lentää tiistaina osa Hesasta ja osa Turusta, lauantaina osa menee jo edeltä.
Esim disco Lazur saa suomipojan pään pyörryksiin. Kauniita naisia jokapaikassa jne.... Drinksut parhaimmillaan 50 senttiä kappale.
SB:llä on kuule ikähaitari vauvasta vaariin. Lapsiperheitä tosi paljon, nuoria aikuisia myös, keski-ikäisiä riittää ja eläkeläisiäkin on.
30.7 ainakin kolme n. 30 v. neitoa tulossa bilettämään sunny beachille =)
Kiva huomata, että SB:lle on tulossa muitakin "kolmikymppisiä". Nähdäänpäs viimeistään Lazurissa. Ihanaa päästä Bulgariaan, kun nämä Suomenkin ilmat näyttävät olevan mitä ovat. Toivottavasti Bulgaria näyttää parhaat puolensa elokuun ekalla viikolla :)