Ikävöitkö nähdä

Minua irl? Tai haluaisitko yhtään?
10941
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kaipaan vain P- miestä ❤️.

Marika

1Äänestä

No vähän ikävöin ja haluankin mutta eiköhän me taas joskus nähdä.

Äänestä
  • Milloin?

    Äänestä

Sammunut💔

Äänestä

Sanoja tuhatmäärin

Äänestä

Ompa outo kysymys. Eikö se vähän niiku liity ikävään.

1Äänestä

Voihan kun tietäisin niin tietäisit? 🫣👀

Äänestä

Kuka ketä

Äänestä

Sheltti sydän jushka

Äänestä

Juu ikävöinyt olen. Saisimpa nähdä sut pian.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minua irl? Tai haluaisitko yhtään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu