Sukuvikaako ?

Anonyymi-ap

Onko vastaavaa käyttäytymistä / luonnevikaisuutta Pohjois- Karjalan liikenteessä näkynyt enemmänkin ?

Kuski raivostui ohitus­tilanteessa – teki pöyristyttävän tempun
Miehen selitykset eivät menneet oikeudessa läpi.

8

270

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Oliko Audi?

    • Anonyymi00002

      Narsisti haluaa olla kaikessa ykkönen koska narsisti on uhmaiässä henkisesti niin jos joku vaikka ohittaa narsistin niin hän voi raivostua. Se merkkaa hänelle uhkaa ettei olekaan ykkönen

      • Anonyymi00003

        Oletko itse sellainen narsisti, kuin tarkkaan tiedät millaisia he ovat?


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Oletko itse sellainen narsisti, kuin tarkkaan tiedät millaisia he ovat?

        En ole narsisti. Olen tahtomattani ollut tekemisissä narsistien kanssa ja siksi perehtynyt kattavasti narsismiin.


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        En ole narsisti. Olen tahtomattani ollut tekemisissä narsistien kanssa ja siksi perehtynyt kattavasti narsismiin.

        Valehtelijakin olet. Tai sitten sairaudentunnoton narsisti.


    • Anonyymi00006

      Raivostunut kuski ja oikeudessa ihan? No eipä tuollaisia tapauksia esiinny hyvinkään usein eli narsisteja ei ole juuri ollenkaan.
      Onkohan ainoa narsisti ainoastaan aloittajan perheessä kun hän on narsismiin "niin perehtynyt"?

      • Anonyymi00007

        On se kumma kuinka yksi vähä-älyinen tuholainen voi luennoida koko maakunnan puolesta. Kertoisi vain siitä oman perheensä narsismista johon hän on tietonsa perustanut.


    • Anonyymi00009

      Mikään ei koske niin paljon kuin ohittaminen. Se on ihan sietämätön tunne. On pakko painaa kaasua ettei rampilta tulijakaan vaan pääse eteen. Jos joku rupeaa ohittamaan niin ei kun kaasua että ohittamisesta tulee mahdollisimman vaikeaa. Siitäs sai, hähähä!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      234
      3992
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2307
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1461
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      929
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      927
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      920
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      330
      849
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      61
      756
    Aihe