Olisihan se kiva olla rakastunut

Muistan millaista se oli. Jatkuvaa halua olla toisen kanssa, tiiminä, me vs. maailma.
Se on niin harvinaista että vaalikaa jos mahdollista.
3206
4Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mahtoi ol sokiaa rakkautta kumpako se teistä oli joka joutu pettymään ja omiin vaatimuksiin vai siihen että toinen petti

Äänestä
  • En osaa sanoa. Koen rakkauden niin syvästi, lujasti ja intohimoisesti itse että mitään puolivillaista minun on oikeastaan vaikeaa edes ymmärtää, jos kuitenkin sanoo rakastavansa.

    1Äänestä

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muistan millaista se oli. Jatkuvaa halua olla toisen kanssa, tiiminä, me vs. maailma.
Se on niin harvinaista että vaalikaa jos mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu