Miten vain

on helpointa sulle. Voidaan puhua asioista ja/tai tunteista, päästää seksuaalisuus heti valloilleen ilman sanoja tai vaikka vain katsella toisia.
16492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei me osata mut jos saatais olla kaksin niin en tiedä

1Äänestä

No milloin pannaan käytäntöön?

1Äänestä
  • Pannaan vaikka heti! Käytäntöönkin!

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Pannaan vaikka heti! Käytäntöönkin!

    Suoraa tietä tänne sitten mies

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Pannaan vaikka heti! Käytäntöönkin!

    😂😂😂

    No pannaan. Käytäntöön. 😂

    Äänestä

Heti katselemassa toisia 🫩

5Äänestä

Entä jos paukahtaa hätä pieru ?

Äänestä
  • Emättimestä voi hyvinkin sellainen pärähtää kun isolla mennään sisään.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Emättimestä voi hyvinkin sellainen pärähtää kun isolla mennään sisään.

    On se hyvä aloittajaäijä että muistat myös valistaa näitä lapsosia samalla

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Emättimestä voi hyvinkin sellainen pärähtää kun isolla mennään sisään.

    Ja tuokin meni väärin. Ei johdu munan koosta vaan ihan muusta. Jää miettiimään sitä, että mikä se syy on.

    Äänestä

Heti pitää päästä nai just joo

1Äänestä

No se olis jännä nähdä mitä nykyään tapahtuis, jos tulis tilanne että jäätäis pidemmäks aikaa kaksin. Luulenpa että juteltais ensin syvällisiä ja katsoisit mua koko ajan intensiivisesti silmiin, sitten tulisit vähitellen ja kuin vaivihkaa lähemmäksi ja lähemmäksi mua ja sitten et enää päästäisi mua karkuun, enkä enää pystyisi lähtemäänkään

Äänestä

Katsella toisia vai toisiamme?

1Äänestä

Tuntuu, että palstalla ei ole aikuisia ollenkaan, kun kirjoitteluiden taso on tuollaista.

1Äänestä

joopajoo, jälleen ollaan menossa elin edellä puuhun, se jos mikä kertoo ihmisestä paljonkin, tsemppiä vaan elimelliselle elämän tielle 💪 🤮

Äänestä

Ei ne palstaäijä yleensä ihan tässä muodossa tätä ideaa myy, mutta jotain sinne päin mm olisi kiva myös ihan jutella. T naiselta kunhan tärvelin tämänkin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

on helpointa sulle. Voidaan puhua asioista ja/tai tunteista, päästää seksuaalisuus heti valloilleen ilman sanoja tai vaikka vain katsella toisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu