ILMAISET ILOT, HALVAT HUVIT JA MAKSULLISET HOIDOT

Anonyymi-ap

Tällä palstalla tarjotut masennushoidot digimaailmassa tarjottuina EIVÄT OLE ILMAISIA. Ottakaa selvää hinnoista. Tietäisikö tekoälyä.

Minun vinkit ovat ilmaisia. Kirjastokortti saattaa maksaa.

Että hellurei ja hyviä vointeja.

5

237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Minä tarkistin Mieli ry:n maksut. Oman puhelimen käyttö maksaa. (Joihinkin paikkoihin voi soittaa ilmaiseksi. Tänne ei.)

      • Anonyymi00002

        Jos on varaa maksaa puhelimen kuukausiliitäntä, voi jutella paljonkin. Muuten voi rahan puute olla esteenä. Kun ei se nettikään ole ilmainen. - Jos purra paljon leikellyt, voi taloudellinen
        ahdinko olla syynä mielialaan.


        Pitäisi olla paikkakunnalla ilmaisia mestoja, missä kokoontua juttelemaan ja mielellään ilmaiset kahvit juomaan.


    • Anonyymi00003

      Miksi avasin tämän ketjun. Siksi kun ajankulukseni kokeilin, mitä tekoäly vastaa tiettyihin stalkkausten nimiin. Sain vakiosti ohjeen soittaa Mieli ry:hyn. Kerran varotettiin, ettei soittaminen ole ilmaista. Toisella kerralla neuvottiin, että täytyy etukäteen varautua siihen, että pystyy maksamaan puhelinlaskun.

    • Anonyymi00004

      Keskustelujen luottamuksellisuus?

    • Anonyymi00005

      Silmiini osui Riksun palstoilla, että tietyn ikäisille nuorille tarjotaan mahdollisuus käydä juttelemassa matalan kynnyksen paikassa. Enpä kerro tarkemmin. - Kannattaa käydä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1424
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      53
      1344
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      105
      1095
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      120
      1056
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      69
      701
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      671
    7. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      562
    8. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      368
      538
    9. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      505
    10. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      83
      494
    Aihe