Tämän haluaisi lukea

Anonyymi-ap

7

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Sosdemper versio pelaa ja rikolliset pimitetään ja tuomiotei juurimitään ole. Törkeistärikoksista tuo mittuEki sai työnlasten parissa. Ilta lehtisai käsiinsä asiakirjat paljastavat tyrmistyttävät tapahtumat siantuntija on ihmeissään: ”En ymmärrä.”

    • Anonyymi00003

      Yli 30 vuotta rikollista elämää harjoittanut on edelleen vapaana kadoksissa lorvivan sosdemlainsäädännön takia lyhyitä vankilareissuja ja perään uusia rikoksia, pilkkaa uhreja ja nauraa lsinkäytölle

      TeeHoo sai 90-luvun alussa lähes kymmenen vuoden huumetuomion. Tuolloin oli kyse noin 30 kilosta amfetamiinia. Tuomioon liittyi myös koronkiskonta.

      Häntä epäiltiin myös osallisuudesta Pasilan poliisitalon pommiin 1995 ja kahteen Helsingin veroviraston räjäytykseen 1991 ja 1992, mutta näistä ei näyttöä löytynyt.

      Motiiviksi veroviraston pommeihin epäiltiin Tienhaaran katkeruutta verottajaa kohtaan. Veroviranomaiset olivat ihmetelleet, miten miehellä voi olla omakotitalo, autoja ja veneitä, mutta ei tuloa mistään

    • Anonyymi00004

      Ei todella kiinnosta kyselysi ja linkkisi.
      Luen suoraa lehdistä kaiken mikä kiinnostaa.
      Menen, kun kerroin.

    • Anonyymi00005
    • Anonyymi00006

      Keljua, että linkin lukeakseen pitäisi maksaa.

    • Anonyymi00007

      ”Kuolemanlaakso”
      Raportit paljastavat rajuja tietoja Laakson sairaalasta. Helsinkiläissairaalan työntekijät avautuivat harvinaisella tavalla paikan tilanteesta. ”Tuntuu pahalta.”

      Iltalehden näkemät tarkastusraportit kertovat karua kieltä siitä, mitä Laakson sairaalan seinien sisällä on tapahtunut. Kun tarkastajat iskivät paikkaan, heitä odotti osastolla pöyristyttävä näky.

      Työntekijät kertoivat viranomaisille menetelmistä, jotka vaaransivat potilaiden turvallisuutta. Tavoitimme myös johtajalääkärin, joka kertoi tapahtumista: ”Se oli silmiä avaavaa, mitä henkilökunta kertoi.”

    • Anonyymi00008

      Viime aikoina on ollut syytä epäillä kaikkia sairaaloita ja hoitajia.
      Miten ne oikein tekee potilaille, jotka ei pysty pitämään puoliaan ?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      162
      2567
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      160
      2363
    3. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      55
      1993
    4. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      1967
    5. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      0
      1670
    6. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1394
    7. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      192
      1272
    8. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      1051
    9. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      207
      1012
    10. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      334
      961
    Aihe